1 zł
2 600 000 zł
/7

HOPPE-SADOWSKI Bartosz Michał (ur. 1985, Wrocław)

Navy blue with red and yellow, 2016

olej, płótno, 85 x 120,5 cm,
sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Landscape from Pomerania, 2015

olej, płótno, 70 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Landscape CXXV, 2018

opis: olej, płótno, 30 × 130 cm,
sygn. na odwrocie

Mistical landscape, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "MISTICAL LANDSCAPE" 2018'

Landscape CXXI, 2018 r.

olej/płótno, 85 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "LANDSCAPE CXXI" 2018'

Contrasting landscape, 2016

olej, płótno, 60 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Landscape CX, 2018 r.

olej/plótno, 66 x 150 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAL HOPPE – SADOWSKI LANSCAPE CX 2018'

Landscape CXX, 2018 r.

olej/płótno, 142 x 158 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE CXX 2018'

Lunar landscape, 2016

olej, płótno, 100 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Color game, 2018

olej, płótno, 86 x 182 cm,
sygn.na odwrocie

Village huts, 2012

olej, płótno, 111,5 x 98,5 cm,
sygn. na odwrocie

Landscape, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Landscape CXI, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "LANDSCAPE CXI" 2018'

Landscape inspired by Piet Mondrian painting, 2016

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Yellow with blue, 2015

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Landscape CX, 2018 r.

olej/płótno, 66 x 150 cm,

Geometric landscape, 2016

olej, płótno, 146,5 x 116 cm,
sygn. na odwrocie

Lawa

olej, płótno, 130 x 55 cm,
sygn. na odwrocie

Landscape CVI

olej, płótno, 65 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Landscape CVII, 2017

akryl, płótno, 75 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

/7
liczba obiektów: 138