PRZEZWAŃSKA Katarzyna (ur. 1984, Warszawa)
akryl, mąka, płyta MDF, 52 x 52 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Obiekt sprzed milionów lat, 2018
odcisk liścia w skale (około 15 mln lat), akryl na skale, 20 x 13 x 3 cm
jajko kurze, akryl, 29,7 x 42 cm
technika własna na płycie mdf, 15 x 12,5 cm
akryl/płyta, 72 x 58 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'KATARZYNA | PRZEZWAŃSKA | 2015'
STÓŁ COMFORTY
intarsja (orzech amerykański, brzoza karelska, palisander, czeczot drzewa topoli, jawor "Pawie oczko", drzewo mahoniowego, drzewo bubinga, czeczot orzecha czarnego, drzewo oliwne, drzewo Zebrano, drzewo Kempas, orzech boliwijski), drzewo bubinga, czeczot orzecha czarnego, drzewo oliwne, drzewo Zebrano, drzewo Kempas, orzech boliwijski),
Φ 70 × 38,5
technika własna, lakier poliuretanowy/deska, 30 x 24 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `K. P. | 2011`