Akwarela, papier; 35,5 x 49,5 cm w świetle passe-partout Sygnowany p.d.: S. Pągowski Busko 27. X 80 Na odwrocie przekreślona cyfra 20 w okręgu. W lewym dolnym rogu cyfra 12. w trójkącie, poniżej napis: mal. Stefan Pągowski | Niebiesko zielona martwa natura. Obok przekreślona cyfra 24. w kwadracie. Obraz pochodzi od rodziny artysty.
Akwarela, papier; 25 x 35 cm w świetle passe-partout Sygnowany p.d.: S. Pągowski 27 [...]48 Na odwrocie w p.d. napis: Prawdziwa jesień | mal. Stefan Pągowski. Powyżej w kółku numer: 5, obok przekreślone: 16, 10 i 38 Obraz pochodzi od rodziny artysty.