ROLNIAK Tomek
olej, płyta, 118 x 50 cm, 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROLNIAK Tomek
olej, płyta, 122 x 61 cm, 2014
ROLNIAK Tomek
olej/płyta, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `100 x 100 | "PRZESZŁO"`
ROLNIAK Tomek
Rejsowa, z cyklu: Pastuch elektryczny, 2011
olej/płótno, 70 x 70 cm
ROLNIAK Tomek
Proszę zasłonić lewe oko (Pastuch elektryczny), 2013
olej/płótno, 81 x 54 cm
ROLNIAK Tomek
Olej, płótno, 100 x 120 cm, 2011
sygn. na odwrocie.
ROLNIAK Tomek
ROLNIAK Tomek
ROLNIAK Tomek
olej/płótno, 40 x 81 x 8 cm
sygnowany l.d.: `T. ROLNIAK`
na odwrociu opisany: `TOMASZ ROLNIAK III 2010 RZESZA`