ROGUCKA Izabela (ur. 1985)
akryl, olej, płótno, 38x50 cm
opisany na odwrocie: I. Rogucka "Granada" 2008 Akryl i olej na płótnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROGUCKA Izabela (ur. 1985)
olej na płótnie
50 x 60 cm
ROGUCKA Izabela (ur. 1985)
olej, płótno, 72x40 cm
sygn.
ROGUCKA Izabela (ur. 1985)
olej, płótno, 3x(60x30 cm)
opisany na odwrocie na pierwszej części tryptyku: "I. Rogucka 2014"
ROGUCKA Izabela (ur. 1985)
akryl, olej, płótno, 120x90 cm
sygn.
ROGUCKA Izabela (ur. 1985)
olej, akryl,płótno, 91x140 cm
sygn. na odwrocie: I. Rogucka
ROGUCKA Izabela (ur. 1985)
olej, płótno,
60 x 80 cm