ROGOWSKA Agnieszka
olej, płótno, 73x92 cm
sygn. l.d.: ROGOWSKA, opisany na odwrocie: ROGOWSKA AGNIESZKA PEJZAŻ 2012 R. 73x92 OLEJ NA PŁÓTNIE
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROGOWSKA Agnieszka
ROGOWSKA Agnieszka
olej/płótno, 90 x 90 cm
p.d.: `Rogowska`
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA | ROGOWSKA | PEJZAŻ 2014 R | 90 x 90 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | (...)`
ROGOWSKA Agnieszka
ROGOWSKA Agnieszka
olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Rogowska`
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA | ROGOWSKA | PEJZAŻ 2012 r. | 81 x 100 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | POLSKA | (...)`
ROGOWSKA Agnieszka
Olej na płótnie
65x100 cm
Opisany na odwrocie: AGNIESZKA/ROGOWSKA/65x100cm/OLEJ NA PŁÓTNIE/"PEJZAŻ 2013/wwww.arogowska.pl
ROGOWSKA Agnieszka
olej/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany l.d.: `Rogowska`
na odwrociu opisany: `ROGOWSKA | AGNIESZKA | PEJZAŻ 2012 R. | 73 x92 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE (...)`
ROGOWSKA Agnieszka
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d. `Rogowska`
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA | ROGOWSKA | PEJZAZ 2012 r | 70 x 100 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE (...)`
ROGOWSKA Agnieszka
olej, płótno
80x80 cm
ROGOWSKA Agnieszka
olej/płótno, 65 x 73 cm
sygnowany l.d.: `Rogowska`
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA | ROGOWSKA | PEJZAŻ 2012 R | 65 x 73 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | (...)`
ROGOWSKA Agnieszka
olej/ płótno, 90 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Rogowska`
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA | ROGOWSKA | PEJZAŻ 2011 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 90 x 120 cm`
ROGOWSKA Agnieszka
olej/płótno,
40 x 110 cm
sygnowany l.d.: `Rogowska`
na odwrociu opisany: `Agnieszka Rogowska | pejzaż 2011 | olej na płótnie | 110 x 40 cm`
ROGOWSKA Agnieszka
olej/płótno,
110 x 110 cm
sygnowany l.d.: `Rogowska`
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA | ROGOWSKA | PEJZAŻ 2011 R. | 110 X 110 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE`