1 zł
2 600 000 zł

GUZY-PANAGIOTOPOULOU Ewa (ur. 1977, Katowice)

Fashion victims XXXXXXIV, 2014 r.

akryl, tempera/płótno, 60 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Guzy | 70 x 60`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Fashion victims XXXXXVII, 2014 r.

akryl, tempera/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Guzy`

Fashion victims XXXXXVII

akryl, tempera, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Ewa Guzy Panagiotopoulou wraz z opisem autorskim 2014

Fashion vitctims XXXXXII

akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Ewa Guzy Panagiotopoulou 2014

Fashion victims XXXXXXI, 2014 r.

akryl, tempera/płótno, 70 x 100 cm

Fashion victims XXXXIV, 2014

akryl, tempera, płótno, 61 x 46 cm,
sygn. na odwrocie

Fashion victims XXXXXVI, 2014

akryl, tempera, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Fashion victims XXXXXV, 2014 r.

na odwrociu opisany: `Ewa Guzy-Panagiotopoulou`

Fashion victims XXXXVIII, 2014 r.

akryl, tempera/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Guzy-Panagiotopoulou | Fashion victims XXXXVIII | 60 x 60 xm, akryl, tempera na płótnie 2014 r.`

Fashion victims XXXXX, 2014 r.

akryl, tempera/płótno, 50 x 65 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Guzy-Panagiotopoulou | "Fashion victims XXXXX" | 50x65cm, 2014r., akryl, tempera na płótnie`

Fashion victims XXXXVII, 2014 r.

akryl, tempera/płótno, 55 x 46 cm
na odwrociu opisany

Fashion Victims XXXXII

sygn. na odwrocie Ewa Guzy-Panagiotopoulou wraz z opisem autorskim 2013

Fashion Victims XXXII

akryl, tempera, płótno, 60 x 80 cm,

Fashion victims XXXXVI, 2014 r.

na odwrociu opisany: `Ewa Guzy-Panagiotopoulou | "Fashion victims XXXXVI" | 50X65cm, akryl, tempera, płótno | 2014r.`

Fashion victims XXXXIII, 2013

Akryl i tempera na płótnie, 60 x 60 cm
Praca opisana na odwrocie: Ewa Guzy Panagiotopoulou Fashion victims XXXXIII 60x60, akryl, tempera na płótnie 2013 r.

Fashion victims XXXXV, 2013

akryl, tempera na płótnie,
60x60 cm,
opisany na odwrocie: Ewa Guzy-Panagiotopoulou "Fashion victims XXXXV" 60x60 cm akryl, tempera, płótno, 2013

Fashion victims XXXIV

akryl, tempera, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim; 2013

Fashion victims XXXX

akryl, tempera, płótno, 30 x 40 cm,

Unce upon a time IX

tempera, akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Ewa Guzy/ Panagiotopoulou

Fashion victims XXXVII

akryl, tech. mieszana, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d.: Ewa Guzy / Panagiotopoulou

liczba obiektów: 40