ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. l.d.
collage, monotypia, papier
70x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
collage, monotypia, olej, płótno
70x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
70x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
50x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
collage, monotypia, olej, tektura
70x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
collage, monotypia, papier
70x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
collage, monotypia, papier
70x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
collage, monotypia
70x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
technika własna, monotypia, papier
70x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
Stary człowiek i modelka (2018)
sygn. dat. p.d.
70x50 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d. i l.g.
olej, płótno
30x30 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
33x24 cm
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
monotypia, collage, papier
60.5x40 cm (70x50 cm z antyramą)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
Franciszkańska - Bałuty (2018)
sygn. dat. p.d.
monotypia, collage, papier milimetrowy
42x62 cm (50x70 cm z antyramą)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)
sygn. dat. p.d.
62x42 cm (70x50 cm z antyramą)
ROMANOWSKI Piotr (ur. 1973)