POLANIAK Stanisław
akryl, olej na desce, 69 x 26 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLANIAK Stanisław
akryl na desce, 65 cm, sygn.
POLANIAK Stanisław
akryl na desce, 67 x 38 cm, sygn.
POLANIAK Stanisław
technika mieszana/deska, wys. 62,5 cm, sygn.
POLANIAK Stanisław
technika mieszana/deska,
50 x 18 cm,
sygn.