PIETKIEWICZ Jurij Anatolewicz (ur. 1962)
Olej, płótno; 79 x 67 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 60,5 x 70 cm
Olej, płótno; 60 x 70 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
Olej, płótno; 61 x 100 cm
Sygnowany opisany na odwrocie
Olej, płótno; 61 x 100 cm
Olej, płótno; 51 x 60 cm