PIOTROWICZ-PRUDLIK Katarzyna (ur. 1989, Częstochowa)
Cyfrowy autoportret II, 2019 r.
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Katarzyna Piotrowicz-Prudlik '19'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: K.Piotrowicz-Prudlik oraz na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz-Prudlik 2018
olej, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz ‘17
olej, płotno, 90 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: K Piotrowicz 2016
olej, płótno, 100x90 cm
opisany na odwrocie: K.Piotrowicz 2016
olej/płótno
100 x 90 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'Katarzyna Piotrowicz 2016'
Z cyklu RE_jestracja DSC_8912 2016
Olej, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie 80x100 cm,
Z cyklu 'Re-jestracje', DSC_9912, 2016 r.
olej/płótno, 95 x 120 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'Katarzyna Piotrowicz | 2016 rok'
Z cyklu 'Re_jestracja', DSC_9088, 2016 r.
olej/płótno, 100 x 90 cm
Z cyklu 'Re_jestracja', DSC_9001, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'Katarzyna Piotrowicz 2015'
Olej na płótnie, 90 x 110 cm
Olej na płótnie, 90x100cm
Opisany na odwrocie
olej/płótno, 60 x 100 cm
olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. i opisana na krośnie: K. Piotrowicz 2015