POKROWSKA Barbara (ur. 1964)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POKROWSKA Barbara (ur. 1964)
olej na płótnie, 100x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
POKROWSKA Barbara (ur. 1964)
akryl na płótnie, 90x75 cm,
Sygnowany z przodu, lewy róg
POKROWSKA Barbara (ur. 1964)
akryl na płótnie, 97x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
POKROWSKA Barbara (ur. 1964)
olej na płótnie,
85x75 cm,
sygnowany p.d.
POKROWSKA Barbara (ur. 1964)