1 zł
2 600 000 zł

JĘDRZEJOWSKA Justyna (ur. 1986, Tarnowskie Góry)

Różowa sukienka, 2019

olej, płótno, 140 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: 'J.E 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Matecznik, 2018

olej, płótno, 140 x 110 cm,
sygn. na odwrocie: 'J.E 2018 Matecznik'

03:00 _3, 2017

akryl, olej, brokat, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: 'J.E, 2017, 03:00 _3'

03:00 _2_, 2017

akryl, olej, brokat, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'J.E, 2017, 03:00 _2_'

Narcyz, 2016

olej, płótno, 130 x 150 cm,
opisany na odwrocie: 'J.E | Narcyz | 2016'

Kochanka, 2016

olej, płótno, 149 x 124 cm,
sygn. na odwrocie: J.E | 2016 | "Kochanka"

Druga faza snu, 2015

olej, płótno, 130 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: JE | 2015 | DRUGA FAZA SNU

Matka, 2013

olej, płótno, 160x130 cm, oprawa ekskluzywna
opisany na odwrocie: `JE’

Chłopaczki-Opowiadający historie, 2015 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JE | 2015`

Ławeczka, 2013 r.

olej, płótno, 150x110 cm
opisany na odwrocie: JE

Na biegunach, 2015

olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. JE

Chłopaczki, 2014 r.

olej, płótno, 100 x 120 cm

Pod presją, 2014 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
na odwrociu opisany: `JE | 2014 r.

Nauka pływania, 2013 r.

olej/płótno, 120 x 140 cm
na odwrociu opisany znakiem autorskim

Matka , 2013 r.

olej/płótno, 160 x 130 cm
na odwrociu opisany: `JE`

Matka 2 , 2013 r.

olej/płótno, 140 x 160 cm
na odwrociu sygnowany: `JE`

liczba obiektów: 16