PORĘBSKI Zbigniew (ur. 1964)
olej/płótno, 90 x 114 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORĘBSKI Zbigniew (ur. 1964)
olej/płótno, 114 x 100 cm
sygnowany oraz tytuł autorski na odwrociu
PORĘBSKI Zbigniew (ur. 1964)
Żuraw na tle zachodzącego słońca
olej/płótno, 114 x 90 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŻURAW NA TLE ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA Z. PORĘBSKI "ŻURAW", OL. PŁ. 114 x 90`
PORĘBSKI Zbigniew (ur. 1964)
Olej, płótno; 90 x 114 cm
Sygnowany i opisany na blejtramie
PORĘBSKI Zbigniew (ur. 1964)
olej, płótno, 90x113 cm
sygn. na blejtramie: ZBIGNIEW PORĘBSKI