PISKORZ Piotr (ur. 1979)
technika własna/papier, 29,5 x 21 cm w świetle oprawy
sygn. na odwrocie: Piskorz/06.05.16”
cena wywoławcza: Wykup abonament
PISKORZ Piotr (ur. 1979)
PISKORZ Piotr (ur. 1979)
Olej, płótno; 50 x 70 cm
Na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy
*droit de suite
PISKORZ Piotr (ur. 1979)
Olej, pilśnia; 37,5 x 54 cm
*droit de suite
PISKORZ Piotr (ur. 1979)