PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
Z cyklu Droga czterech bram, 2017r.
olej/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ | DROGA CZTERECH BRAM – CYKL | 120 X 80, OLEJ, 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ | CYKL DROGA CZTERECH BRAM | TECH. MIESZ. 120 x 80, 2013R.'
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
Z cyklu Punkt widzenia, 2017 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm, dyptyk,
sygnowana, opisana i datowana na odwrociu: ' OLGA PROKOP - MIŚNIAKIEWICZ | Z CYKLU PUNKT WIDZENIA | 80X60, OLEJ, 2017'
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
gips polichromowany, 90 x 30 x 30 cm
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie: Olga Prokop-Miśniakiewicz, Bezsenność, 2014
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Olga Prokop-Miśniakiewicz, 2014
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
akryl, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Olga Tamara Prokop-Miśniakiewicz 2015 r.
PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ Olga
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygn. p. d. OPROKOP `10
opisany na odwrocie: Olga Prokop-Miśniakiewicz 2010