RUDEK Joanna (ur. 1988)
Akryl, płótno, werniks, 130 x 70 cm,
sygn. na odwrocie, 2019.
cena wywoławcza: Wykup abonament
RUDEK Joanna (ur. 1988)
Akryl, płótno, 70 x 50 cm, 2014
sygn. na odwrocie.
RUDEK Joanna (ur. 1988)
RUDEK Joanna (ur. 1988)
akryl, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. na odwrocie 2014
RUDEK Joanna (ur. 1988)
RUDEK Joanna (ur. 1988)
RUDEK Joanna (ur. 1988)
akryl, płyta, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna Rudek wraz z opisem autorskim, praca oprawiona 2014
RUDEK Joanna (ur. 1988)
RUDEK Joanna (ur. 1988)
RUDEK Joanna (ur. 1988)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
RUDEK Joanna (ur. 1988)
RUDEK Joanna (ur. 1988)