1 zł
2 600 000 zł

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Audrey Hepburn, 1965/2018

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 35,5 x 35,5 cm
sygnowany p.d.: 'Douglas Kirkland', datowany i opisany l.d.: 'Audrey Hepburn 1965'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Sarah Paulson, 2002/2017

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 31,5 x 43 cm
sygnowany p.d.: 'Douglas Kirkland', datowany i opisany l.d.: 'Sarah Paulson 2002'

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Virna Lisi, 1965/2017

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 42 x 37 cm
sygnowany p.d.: 'Douglas Kirkland', datowany i opisany l.d.: 'Virna Lisi 1965'

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Audrey Hepburn

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 50,8 x 40,5 cm
opisany l.d.: 'Audrey Hepburn 1965', sygnowany p.d.: Douglas Kirkland

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Keith Haring i Grace Jones, 1986/2014 r.

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, płyta aluminiowa, 51 x 40,5 cm
opisany i sygnowany na przodzie: 'Keith Haring and Grace Jones "Vamp" 1986 | Douglas Kirkland'
Do fotografii dołączony certyfikat autorski.

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Audrey Hepburn

pigment print on archive paper, 50.8 x 40.5 cm
described lower left: 'Audrey Hepburn 1965', signed lower right: ‘Douglas Kirkland’

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Keith Haring and Grace Jones , 1986/2014

pigment print on archive paper, aluminium sheet , 51 x 40.5 cm
signed and described: 'Keith Haring and Grace Jones ""Vamp"" 1986 | Douglas Kirkland'
artist’s authenticity certificate attached

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Brigitte Bardot

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy,45,4 x 32,5
na odwrociu certyfikat autentyczności sygnowany przez artystę, pieczeć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Marilyn Monroe

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 46,2 x 35,2 cm

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Brigitte Bardot

gelatin silver print on Baryta paper , 45.4 x 32.5 cm
authenticity certificate signed by the artist, collector's stamp and gallery stamp on the reverse

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Marilyn Monroe

gelatin silver print on Baryta paper, 46.2 x 35.2 cm
authenticity certi cate signed by the artist, collector's stamp and gallery stamp on the reverse

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Romy Schneider

lifetime print, fotografia barwna, wydruk pigmentowy/papier , 45 x 45,5 cm
sygnowana p.d.: `Douglas Kirkland`, opisana i datowana l.d.: `Romy Schneider New York 1962`
na odwrociu sygnowana i opisana certyfikat potwierdzenia autentyczności, pieczęcie `Galerie Grace Radziwill` oraz `Grace Radziwill`

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Audrey Hepburn

fotografia czarno-biała, wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 45 x 45,5 cm
sygnowana p.d.: `Douglas Kirkland`, opisana i datowana l.d.: `Audrey Hepburn 1965`
na odwrociu sygnowana i opisana certyfikat potwierdzenia autentyczności oraz pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Brigitte Bardot

data naświetlenia negatywu: 1965 r., data wydruku: 2014 r., lifetime print
fotografia czarno-biała, archiwalny wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 49 x 49 cm
sygnowany p.d.: `Douglas Kirkland`, opisany l.d.: `Brigitte Bardot 1965`
na odwrociu: sygnowany i opisany certyfikat potwierdzenia autentyczności, pieczęcie: `Grace Radziwill`, `Galerie Grace Radziwill`

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Brigitte Bardot

data naświetlenia negatywu: 1961 r., data wydruku: 2013 r., lifetime print, 5/24
fotografia barwna, archiwalny wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 97 x 66 cm
sygnowany p.d.: `Douglas Kirkland 5/24`, opisany l.d.: `Brigitte Bardot Mexico 1961`
na odwrociu: sygnowany i opisany certyfikat potwierdzenia autentyczności, pieczęć: `Galerie Grace Radziwill`

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Brigitte Bardot

data naświetlenia negatywu: 1965 r., data wydruku: 2013 r., lifetime print, 4/24
fotografia barwna, archiwalny wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 69 x 98 cm
sygnowany p.d.: `Douglas Kirkland 4/24`, opisany l.d.: `Brigitte Bardot 1965`

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Marilyn Monroe

data naświetlenia negatywu: 1961 r., data wydruku 2013 r., lifetime print, 4/72
fotografia czarno-biała, archiwalny wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 31 x 43 cm
sygnowany p.d.: `Douglas Kirkland 4/72`, opisany l.d.: `Marilyn Monroe 1961`

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Marilyn Monroe

data naświetlenia negatywu: 1961 r., data wydruku 2013 r., lifetime print, 6/25
fotografia barwna, archiwalny wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 77 x 74 cm
sygnowany p.d.: `Douglas Kirkland 6/25`, opisany l.d.: `Marilyn Monroe 1961`

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Audrey Hepburn

data naświetlenia negatywu: 1965 r., data wydruku 2014 r., lifetime print
fotografia barwna, archiwalny wydruk pigmentowy/papier, 49 x 48 cm
sygnowany p.d.: `Douglas Kirkland`, opisany l.d.: `Audrey Hepburn Paris 1965`

KIRKLAND Douglas (ur. 1934)

Audrey Hepburn

data naświetlenia negatywu: 1965 r., data wydruku 2013 r., lifetime print, 4/24
fotografia barwna, archiwalny wydruk pigmentowy/papier fotograficzny, 87 x 67 cm
sygnowany p.d.: `Douglas Kirkland 4/24`, opisany l.d.: `Audrey Hepburn Paris 1965`

liczba obiektów: 20