PIOTROWIAK Anna (ur. 1983, Kijów)
W oczekiwaniu na nowe duszyczki, 2019 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘2019 a.p’
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 50 × 90 cm,
sygn. p.d. a.p.
akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p. d.
Akryl, płótno, 65 x 50 cm
akryl, płótno, 160 x 70 cm,
sygn. l.d.
akryl na płótnie , 90x60 cm
akryl na płótnie, 40x30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘2017 a.p.’
opisany na odwrocie: ‘A. Piotrowiak 2017 LUTY’
akryl na płótnie, 50x65cm.
Sygnowany p. d. róg: 2017 A.P.
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Piotrowiak
akryl na płótnie, 120x50 cm
akryl, płótno, 50x65 cm
sygn. p.d.: 2017 a.p., opisany na odwrocie: 2017 luty A. Piotrowiak