PRYIMAK Oleksii (ur. 1986, Kijów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na papierze 420x297 mm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
sprey, płótno, 40x130 cm
sygn.. p.d.: O'Prime, opisany na odwrocie: O'Prime 2014
akryl na papierze 420x297 mm
sygnowana z przodu prawy dolny róg
bez tytułu, z serii Before 2014
tusz na papierze 29,7x21 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg