1 zł
2 600 000 zł
/3

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Now, 2019 r.

technika własna, akryl/płótno, 40 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2019'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL / 2019 NOW'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Three Graces, 2019

Technika własna, 50 cm x 70 cm

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Community, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL | IV/V 2019'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | IV/V 2019'

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Ruciane Nida #2, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'AAKRUTUL'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | 2019'

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Sør, 2019

technika mieszana, len, papier, akryl, 50 x 70 cm

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Resten .1., 2018 r.

technika mieszna/akryl/płótno,
sygnowany i datowany l.d: 'AAKRUTUL | 2018r.'

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Vann 1, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'AAKRUTUL 2019 VANN 1'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | 2019 'VANN 1''

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Akvarium, 2019

technika własna, 60 x 81 cm,
sygn.l.d.: AA KRUTUL oraz na odwrocie

KRUTUL Agata (ur. 1983)

FOKUS, 2018

akryl na płótnie, 150 x 70 cm

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Rust, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 60 x 110 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2018'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2018 | RUST'

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Dobbel, 2018

technika własna, płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

KRUTUL Agata (ur. 1983)

BEZ TYTUŁU, 2018

olej na płótnie, 50 x 80 cm

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Kvadrat, 2018 r.

akryl, technika własna/deska, 100 x 100 cm

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Tre, 2018 r.

technika własna na płótnie, 40 x 130 cm

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Seilbat 1, 2018 r.

technika własna/akryl/płótno, 25 x 60 cm,
sygnowany l.d: ' AKRUTUL'

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Christian Radich, 2018 r.

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL | ROK2018'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | CHRISTIAN RADICH | 2018'

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Grønn, 2018

technika własna, akryl, płótno, 40 x 70 cm,
sygn. l.d.: AAKRUTUL2018 oraz na odwrocie

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Morgen No. 2, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2018 | MORGEN, No2'

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Strand, 2018 r.

technika mieszana/tempera/akryl/płótno, 20 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany l.d: 'AAKRUTUL2018 'STRAND'' sygnowany i opisany na odwrociu: 'AAKRUTUL | 'STRAND''

KRUTUL Agata (ur. 1983)

Morgen, 2018

technika mieszana, akryl, płótno, 50 x 70 cm,

/3
liczba obiektów: 53