1 zł
2 600 000 zł
/10

STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOMPOZYCJA

olej na tekturze, 36,5 x 52,5 cm, na odwrocie przyklejona autorska kartka z napisem "MCMLVIII-MC (dalej uszkodzona) Drogiemu państwu Jakimowiczom z wdzięcznością za przyjęcie Jerzy Stajuda malarz polski"; ze spuścizny Andrzeja i Ireny Jakimowicz, historyków sztuki

sygn. p.d.
akwarela papier
35x23

Akwarela, 1986

akwarela, tusz, papier,
53.5 x 47 cm
sygnowany tuszem l.d.: 1511, p.d. oł.: Jerzy Stajuda 86, dalej tuszem znak chiński [podwójnie przekreśl. litera T]

Bez tytułu 1967

olej płótno, 104 x 65 cm; sygn. i dat. na odwrocie

SZUFLADA BOŻA

1990 r.
Olej na płótnie 114 x 142 cm
Sygnowany na odwrocie - "Jerzy Stajuda"
Wystawiany - Jerzy Stajuda, malarstwo, Galeria Kordegarda, Warszawa IX.-X.1990 r.
Opening Up, Hammer Gallery, Nowy Jork 1991 r.
Literatura - katalog wystawy j.w., str. 59 (reprodukcja).

Kompozycja 1983

akwarela, papier, 82 x 32 (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d. -Jerzy Stajuda 1983, w l. d. numer - 1110

/10
liczba obiektów: 187