1 zł
2 600 000 zł

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Akt odwróconej, 1939 r.

sangwina/papier, 27,5 x 12,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jan Cybis | 1939.`

cena wywoławcza: Wykup abonament

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Róże w śląskim kuflu

olej, płótno, 55 x 46,5 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis;
na odwrocie napis autorski: JAN CYBIS / "Róże w śląskim kuflu" 1965 r. 55 x 46 cm

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Róże w śląskim kuflu

olej, płótno, 55 x 46,5 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis;
na odwrocie napis autorski: JAN CYBIS / `Róże w śląskim kuflu` 1965 r. / 55 x 46 cm;

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Róże w śląskim kuflu

olej, płótno, 55 x 46,5 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis;
na odwrocie napis autorski: JAN CYBIS / "Róże w śląskim kuflu" 1965 r. / 55 x 46 cm;

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Kwiaty, 1968 r.

olej/płótno, 55 x 46 cm
sygnowany p. d.: `J. Cybis` oraz datowany i opisany na odwrocie: `Kwiaty 1968 r. 55 x 46`

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Chińska figurka, 1958 r.

olej/płótno, 90,5 x 72,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie oraz
na odwrocie: `Jan Cybis" Chińska figurka" 1958`

CYBIS Jan (1897 - 1972)

PEJZAŻ Z TOPOLAMI, ok. 1960

olej, płótno,
46.3 x 61.5 cm
sygnowany p.d.: J. Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Kuter rybacki, 1966

olej, płótno,
27 x 37 cm
sygnowany i opisany przez autora na odwrocie płótna:
J.Cybis - Kuter rybacki 1966 | 27 x 37
Na płótnie napis ołówkiem (w kółku): 96.
Na tzw. "plecach" i ramie numer kolekcji: PM 729

CYBIS Jan (1897 - 1972)

MOTYW Z ŁAGOWA, 1966

olej, płótno
46.3 x 61 cm
sygnowany l.d.: J Cybis
Na odwrocie autorski napis farbą na płótnie: JAN CYBIS "Motyw z Łagowa" | 1966 r.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

ODPOCZYNEK NA TRAWIE

olej, płótno
60.5 x 197 cm

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Chińska figurka

olej, płótno, 72 x 91 cm;
sygn. l.d.: Cybis
Na odwrocie napisy autorskie: JAN CYBIS - WARSZAWA / ul. Karowa 14 / "CHIŃSKA FIGURKA" 1958 r.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Róże w wazonie

olej, tektura, 47,5 x 35 cm;
sygn. p.g.: Jan Cybis - Kazimierz / 23;
Na odwrocie nalepka DESY (z 1952 r.?) z tytułem obrazu i datą powstania

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż morski

olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p.d.: Jan Cybis
Na odwrocie napis autorski: "Jan Cybis pejzaż morski 1958 r. 50 x 60", nalepki: "Musee d`Art et d`Histoire / Expo ART POLONAIS / 21 / 1959", "centralne Biuro Wystaw Artystycznych / [...] / Wystawa: PITTURA POLACCA CONTEMPORANAE / 1959 / Tytuł: IL MARE, 1958 (PEJZAŻ MORSKI).

CYBIS Jan (1897 - 1972)

MIASTO ZIMź, 1939-1943

olej, płótno,
24.5 x 32.5 cm
sygnowany l.d.: Jan Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Chińska figurka

olej, płótno, 72 x 91 cm;
sygn. l.d.: "Cybis"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Łodzie

akwarela, papier, 25 x 35 cm;
sygn. p.d.: J. Cybis
na odwrcie napisy autorskie: JAN CYBIS - WARSZAWA / ul. Karowa 14 / "ŁODZIE" 1969 r.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Martwa natura na stole z kwiatami

olej, płótno; 44 x 54 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: J. Cybis.
na odwrocie nalepka papierowa: CENTRALNE BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH | ODZIAŁ W KRAKOWIE | Autor Jan Cybis | Nazwisko i adres właściciela Jan Cybis ul Karowa (..) | Warszawa | Technika wykonania olej płótno. | Wymiary: wys. 44 ctm szer. 54 ctm | Nr leg. Z.P.A.P. Cena 1596 zł | Podpis Jan Cybis 1964

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Chińska figurka

olej, płótno, 72 x 91 cm;
sygn. l.d.: "Cybis"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

CYBIS Jan (1897 - 1972)

MARTWA NATURA, 1968

olej, płótno,
60 x 73 cm
sygnowany p.d.: J. Cybis
Na odwrocie napis farbą na płótnie: JAN CYBIS | "Martwa natura" 1968 r. | 60 x 73.
Ponadto dwa częściowo zatarte stemple: PREZYDIUM m.st. WARSZAWY | [.....] | dział [....] | ul. [...]; oraz: Art[...] | [....] i wywozowi

liczba obiektów: 241