1 zł
2 600 000 zł

KRCHA Emil (1894-1972)

Pejzaż z domami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 18,5 x 23 cm
(w świetle oprawy); sygn. l.d.: E. Krcha

cena wywoławcza: Wykup abonament

KRCHA Emil (1894-1972)

Bukiet kwiatów

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
41,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: z okazji Wandy / E. Krcha 954.

KRCHA Emil (1894-1972)

Kompozycja figuralna

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton, 73 x 59 cm;
Na odwrocie nalepka autorska: Emil Krcha Kompozycja figuralna" akwarela / Kraków - Paryż r. 1925

KRCHA Emil (1894-1972)

MARTWA NATURA Z OWOCAMI, Przed 1963 r.

Akwarela na papierze 42 x 59 cm
Sygnowany p.d. - `e. Krcha"
Na odwrocie autorska dedykacja - "Podarowałem Mamie / 21.II. 1971 r. / E. Krcha"
Wystawiany - Wystawa pośmiertna Emila Krchy, Muzeum im. L. Wyczółkowskiegow Bydgoszczy 22. XI. 1978 - 5. IV. 1979, poz. kat. 132.

KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura z owocami

akwarela, papier, 42 x 59 cm; sygn. p.d.: E. Krcha
na odwrocie: napisy autorskie, m.in. Podarowałem Mamie 21. II. 1971 r. E. Krcha; nalepka z wystawy pośmiertnej 22.11.1978 - 5.04.1979 w Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, nr katalogu 132

KRCHA Emil (1894-1972)

Kwiaty, 1964

akwarela na papierze,
wymiary: 62,5 x 47 cm,
sygn. l.g.: E. Krcha
Wyst.: Wystawa pośmiertna 1978/79, Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.

KRCHA Emil (1894-1972)

POTOK LEŚNY ZIMĄ, 1961

olej na tekturze, 40 x 50,5 cm,
sygnowany l. d. "Krcha 61"

KRCHA Emil (1894-1972)

KOŚCIÓŁ ŚW. JÓZEFA W SMOLEJ K. RZESZOWA

olej na płycie, 46 x 60 cm,
sygnowany p. d. "Krcha", na odwrocie ręką artysty"E Krcha Kościół św. Józefa w Smolej k/Rzeszowa"

KRCHA Emil (1894-1972)

olej, tektura, wym.: 48 x 68 cm
sygn. l.d.: Krcha

KRCHA Emil (1894-1972)

WIOSNA

Olej na tekturze 42 x 48,5 cm
Sygnowany l. d. - "E. Krcha"

KRCHA Emil (1894-1972)

PEJZAŻ z WIERZBAMI NAD STRUMIENIEM, 1943

olej na sklejce, 41,5 x 32,2 cm,
sygnowany p. d. "E. Krcha 1943"

KRCHA Emil (1894-1972)

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. p.d.: Krcha

KRCHA Emil (1894-1972)

KOPY, ok. 1926

olej na płótnie, 67 x 81 cm, sygnowany u dołu po prawej "Krcha", na krośnie kartka wystawowa Zw. Polskich Artystów Plastyków w Krakowie z r.1926.

KRCHA Emil (1894-1972)

Pejzaż z jeziorem

sygn. p.d.
olej, tektura
22.5x34.5

KRCHA Emil (1894-1972)

Droga przez wieś, około 1950

olej, płótno; 46 x 58 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: E.Krcha

KRCHA Emil (1894-1972)

Pejzaż z Agey

olej, tektura, 48 x 37 cm, sygn. p.d.: E. Krcha
na odwrocie: autorski napis Emil Krcha/ pejzaż z Agey 1925

KRCHA Emil (1894-1972)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 65 x 92 cm; sygn. p.d.: Krcha

KRCHA Emil (1894-1972)

PLAC PRZED KOŚCIOŁEM Z BAWIĄCYMI SIĘ DZIEĆMI

olej na płótnie, 52 x 68,5 cm, sygnowany p.d.: "E. Krcha"

KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura z misiem

sygn. p.d.
akwarela papier 30.3x40.2

KRCHA Emil (1894-1972)

Kartuzy (1924)

sygn. dat. p.d.
ołówek kredka akwarela papier 12x22.8 (w świetle passe-partout )

liczba obiektów: 218