POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 101,5 x 101,5 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski / PILICA 1973
piórko, tusz, papier, 21 x 29,5 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski (ołówkiem)
Olej, płótno; 62 x 77,5 cm
Sygnowany dwoma kolorami p. d.: Jerzy Potrzebowski
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p. d.: `Jerzy Potrzebowski`
olej/płótno, 70 x 100 cm
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l. d.: `Jerzy Potrzebowski`
olej, płótno; 80,5 x 132,5 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski / KRAKÓW / 1960
olej/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany p. d.: "Jerzy Potrzebowski"
Olej, płótno;
45 x 35,2 cm
Sygnowany zielonym olejem p. d.: J.Potrzebowski
olej, płótno,
100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
olej na płótnie, 63,5 x 98,8 cm, sygnowany p.d. "Jerzy Potrzebowski", na odwrocie (na krośnie) kartka z odręcznym napisem "Jerzy Potrzebowski - "Patrol"/Namalowany przez autora w R. 1949/przez niego restaurowany gruntownie w R. 1969."
olej na płótnie, 23 x 44,7 cm
sygn. l.d.: "Jerzy Potrzebowski"
Olej, sklejka, 41 x 30,5 cm;
Sygn. p.d.- J Potrzebowski