PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
olej, płótno; 41 x 57 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. PODSADECKI. 954
cena wywoławcza: Wykup abonament
farby naszkliwne, "farba złota", szkło; 23,4 x 25,5 cm w świetle ramy;
u dołu napis autorski: BABA. JAGA. BABA. JAGA. BABA. JAGA
olej, płótno;
39 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K. Podsadecki 1954? (słabo czytelna ostatnia litery)
olej/sklejka, 54 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Podsadecki | 1945'
tusz, papier; 23,5 x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI/ 22.X.956
tusz, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI DAT, dat. l. d.: 9.X.1958
tusz, papier; 23,5 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. ołówkiem p. g.: PODSADECKI 28.9.963
akwarela, papier; 27 x 45,5 cm w św. p-p.;
sygn. l. d.: PODSADECKI;
dat. p. d.: 9.8.1959
tusz, papier, 24,5 x 33,5 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d.: PODSADECKI, dat. p. d.: 18.3.59.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 24,5 x 35 cm w świetle oprawy;
sygn. p. d.: podsadecki, opisany l. d.: (...) EWIE ŻELECHOWSKIEJ NA GWIAZDKĘ 1967
farby naszkliwne, szkło;
25 x 35 cm;
sygn. monogramem wiązanym p. d.: PK.
Krowy na folwarku. Witkowice, 1968
Olej, płótno; wym.: 25 x 35 cm;
sygn. i dat. p.d.: r. 968 / Podsadecki.
tempera olejna, płyta, 38 × 60 cm
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI VIII-1958
na odwrocie autorski opis oraz nalepka z Galerii Sztuki Społdzielni Pracy Twórczej Polskich Artystow Plastyków z Krakowa,plac Szczepański 5
olej, tektura; 43 × 32 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI/1969
akwarela, papier,
wym. w świetle p - p.: 31 × 40 cm
sygn. l.d.: Podsadecki
piórko, tusz, papier; 21,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Podsadecki 938.
akwarela, kredka, papier;
28,8 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI dat. l. d.: 26.6.1968
tusz, papier;
21 x 33,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI/ 11.4.959.
akwarela, papier; 22 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI (ołówkiem);
u dołu data: 8.7.1960 (ołówkiem)
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, , papier; 34 x 46 cm;
Sygn.l.d.: PODSADECKI - 1958