1 zł
2 600 000 zł

FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)

Kompozycja, 1972 r.

kredka olejna/papier, 51 x 71 cm
sygnowany i datowany p.d. `Fangor 72`

cena wywoławcza: Wykup abonament

BEZKRESNE HORYZONTY, 1955 R.

offset/papier,
84,5 x 58,5 cm
sygn. l.d.: `Fangor`

INTRUZ, 1958 R.

offset/papier,
84,8 x 58,4 cm
sygn. p.g.: `Fangor`

Kompozycja, 1971 r.

kredka olejna/papier,
51 x 71 cm
sygnowan i datowany p.d.: `Fangor 71`

KOMPOZYCJA, 1971 R.

kredka olejna/papier,
51 x 71 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Fangor 71`

EUGENIUSZ ONIEGIN, 1960 R.

offset/papier
84 x 58,5 cm
sygn. p.g.: `Fangor`

NIEWINNI CZARODZIEJE, 1960 R.

offset/papier
84 x 58,5 cm
sygn. p.d.: `Fangor`

M 53, 1968

olej, płótno;
121 x 121 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR/ M 53 1968

kredka/papier,
49 x 67,7 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: `Fangor 71`

SU 14, 1972

olej, płótno; 128 x 128 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR/ SU 14 1970/ 50 x 50`

M 53, 1968

olej, płótno; 121 x 121 cm

SU 38, 1973 r.

akryl/płótno, 174,5 x 116,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: `FANGOR / SU 38 1973 / 68 x 46```

SU-20, 1972 r.

akryl/płótno, 143 x 143 cm
opisany na odwrociu: `FANGOR / SU - 20 - 1972 / 56-56" `

#33, 1963

olej, płótno
100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR/ #33 1963

Spacer, 1946 r.

olej/płótno,
80 x 66 cm;
sygn. p.d.: Fangor

Blue 3, 1961 r.

olej/płótno,
70,5 x 62,5 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `FANGOR 1961 / BLUE 3`

Zygmunt August, 1990

olej, płótno
61 x 51 cm;
sygn. p. d.: Fangor;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: FANGOR 1990 / "ZYGMUNT AUGUST"

SU 27, 1972

olej, płótno
127 x 127 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR/ SU 27 1972/ 50 x 50"

SU 1, 1971

olej, płótno
168 x 168 cm
sygn. na odwrocie FANGOR/ SU I 1971/ 66"X 66"

M 56, 1970

olej, płótno
126 x 126 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: FANGOR / M 56 1970 / 50 x 50 " oraz nalepka z Galerie Chalette w Nowym Jorku

liczba obiektów: 235