1 zł
2 600 000 zł

PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

W kręgu kultury europejskiej, 1988

olej, płótno
134.5 x 190 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODEK PAWLAK / „W KRĘGU KULTURY EUROPEJSKIEJ" / 135 X 195 / 1988;
praca z cyklu pt. „Tablice dydaktyczne" z lat 1987-1988

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dziennik B, Detail 773-812, 1988-92

drewno, szkło, płyta, tubki po farbie, tusz, 27 x 36,5 x 4 cm
Obiekt był prezentowany na wystawie "Oikos 1995" w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

Bez tytułu, 1991

blejtramy, olej, 24 x 18 x 17 cm
Obiekt prezentowany na wystawie monograficznej Włodzimierza Pawlaka "Autoportret w powidokach", Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa, 2008

Kanibale, 1986

olej, płótno
160 x 149 cm;
na odwrocie napis autorski: WŁODEK PAWLAK / 149 x 160 1986
Wystawiany: Wystawa "Gruppy", Galleri Atrium, Stockholm, marzec 1987

AUTOPORTRET Z PIRAMIDź NA TLE MAPY NIEISTNIEJźCEGO KRAJU, D101986 R.

olej/płótno
160 x 135 cm
napis na odwrocie: `AUTOPORTRET Z PIRAMIDź / NA TLE MAPY NIEISTNIEJźCE- / GO KRAJU / 135 x 160 1986 / WŁODEK PAWLAK`

Kanibale, 1986

olej, płótno
160 x 149 cm;

Słyszę? Mówię? Widzę?, 1991

tryptyk, olej, płótno
165 x 135 cm (każda część);
sygn. i opisane na odwrocie

Pewnego razu w mieście X, 1990

olej, płótno,
35,5 x 190 cm;
sygn. na odwrocie ołówkiem: PEWNEGO RAZU W MIEŚCIE X / 1990

Pasiphae - mit grecki, 1987

olej, płótno,
135 x 165 cm;
opisany na odwrocie: WŁODEK PAWLAK/ PASIPHAE - MIT - GRECKI/ 135 x 165/ 1987

Szara wilczyca przyjaciółka Vladimira Wysockiego, 1985

olej, płótno;
135 x 160 cm
sygn. na odwrocie: SZARA WILCZYCA PRZYJACIUŁKA/VLADIMIRA WYSOCKIEGO/160 x 135/1985

W KRĘGU KULTURY EUROPEJSKIEJ, 1988

olej, płótno,
134.5 x 190 cm
sygn. na odwr. śr. g: WŁODEK PAWLAK | "W KRĘGU KULTURY EUROPEJSKIEJ" | 135 X 195 | 1988

Dziennik nr 36, 1992

olej, płótno,
130 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ 313 PAWLAK /
DZIENNIK NR 36 / 130 x 100 / 1992 / /12.04-04.05

Notatka o sztuce nr 109, 1999

olej, płótno,
33 x 24 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 109 / 33 x 24 / 1999

Notatka o sztuce nr 62, 1998

olej, płótno,
33 x 24 cm; sygn. i opisany na odwrocie:
WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE NR 62 / 33 x 24 / 1998

Dziennik nr 86 B, 1997

olej, płótno
70 x 58 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK NR 86 B / 70 x 58 / 1997

Dziennik nr 107A, 1999

olej, płótno,
33 x 24 cm;
na odwrocie opis autorski:
WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK NR 107A / 33 X 24 / 1999

Dziennik B/Detal 1204-1257, 1988 - 1992

technika mieszana,
27 x 36,5 cm;
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK B / DETAL 1204-1257/
1988-1992 / 220 320 mm oraz nr 17

Notatka o sztuce nr 294, 2003

olej, płótno,
33 x 24 cm; opisana na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE /
NR 294 / 33 X 24 / 2003;

On i ona na dnie Spokojnego Oceanu,1983

olej, płótno, 67 x 62 cm;
opisany na odwrocie: W. PAWLAKK / ON I ONA
NA DNIE / OCEANU SPOKOJNEGO / OK. 1983/1984

Notatka o sztuce Nr 28, 1998

olej, płótno, 33 x 24 cm;
sygn. na odwrocie farbą: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA NR 28 / 33X24 / 1998

liczba obiektów: 212