1 zł
2 600 000 zł

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Hucułka z dzbanem w dłoniach

olej/tektura, 81 x 64 cm
sygnowany p. g.: "Jarocki | 30"

cena wywoławcza: Wykup abonament

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Pejzaż jesienny

olej, sklejka, 48,5 x 69 cm,
sygn. p.d.: WŁ JAROCKI 1919

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Zatoka, 1925 r.

olej/płótno, 56 x 96 cm
sygnowany p. d.: `Wł. Jarocki`

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Portret dziewczyny

akwarela, pastel/ papier, wym.: 39 x 32 cm
sygn. p.d.: monogram wiązany, 1914

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Góral grający na trąbicie

sygnowany p.śr.
kredka, papier
43.8x59.8

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Para huculska

sygnowany l.d.
kredka, papier
44x48.8

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Dunajec

olej, płótno,
98 x 125,5 cm;

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Willa włoska

autolitografia z teki graficznej "Lamusa", 1912, wym. w świetle passe-partout: 46,5 x 63 cm

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Syn marnotrawny

olej, płótno, 152 x 130 cm; sygn. l.d.: Wład Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

HUCUŁKA

Olej, płótno; 50,2 x 70 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: Wład Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Rybak

akwaforta, 495 x 390 mm, n/s. Na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez Annę Jarocką.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Rybacy na łodzi

akwaforta, 500 x 400 mm, n/s.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Rozmowa Hucułów

olej, płótno, 142 x 177 cm; sygn. p.d.: W. Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Scena góralska

olej/płótno, wymiary 153x183 cm

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Widok na Barbakan i Bramę Floriańską

akwarela , papier
sygn. p.d.: Wł. Jarocki 1924
wym.: 39,5 x 61,5 cm

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Willa włoska, 1912

litografia , wymiary płyty: 480 x 640 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Szlachcic z Ukrainy, 1912

litografia, 640 x 480 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Sanie, 1912

litografia barwna, wymiary płyty: 480 x 640 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Jordan I, 1912 (Święto Jordanu)

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Hucułka, 1912

litografia barwna, wymiary płyty: 640 x 480 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.

liczba obiektów: 236