1 zł
2 600 000 zł

TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)

Pejzaż, 1928

olej, płótno; 160 x 155 cm
sygn. p.d.: 1928/ W. Terlikowski

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kwiaty w wazonie, 1923

olej, płótno; 60,2 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1923 / Terlikowski;
sygn. i dat. p. g.: 1923 / Terlikowski

Goździki, 1924

olej, płótno; 60 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1924 / Terlikowski (końcówką pędzla w mokrej farbie);
na odwrocie monogram: MM

Bouquet de roses

olej, płótno
46 x 55 cm
sygn. i dat. p.d. W de Terlikowski 1920

Paysage

olej, płótno
46 x 55 cm

Port w Martigues

olej na płótnie 1936,
sygnowany w lewym dolnym rogu
54 x 73 cm

Statki w porcie w Dinard, 1936

olej na płótnie,
sygnowany w dolnym prawym rogu
46 x 61 cm

Most w Wenecji, 1927

olej na płótnie,
sygnowany w lewym dolnym rogu
162,5 x 114 cm

Wenecja, 1932

olej na płótnie,
sygnowany w prawym dolnym rogu
54,5 x 73 cm

Kwiaty i wachlarz

olej/płótno, 50 x 66 cm

ODWROCIE:
opisany na odwrocie na górnej krawędzi blejtramu atramentem - `W. Terlikowski`

Wenecja, 1929

olej, płótno; 61x46 cm
sygn. p.d.: Terlikowski 1929

Estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Anemony, 1933

olej, płótno; 61,5x46,5 cm;
sygn. p.d.: W.L Terlikowski 1933

Estymacja: 27 000 - 35 000 zł

Dziewczyna z wazonem

Olej, płótno; 73x 54cm
Sygn.p.d.: Terlikowski (czarną farbą)

Róże, 1929 r.

olej, płótno, 65 × 92 cm
sygn. i dat. p. d.: Terlikowski 1929

Estymacja: 45000 - 50000 zł

Łodzie

sygn. p.d.
olej, płótno
38x55 cm

Pejzaż z domem i drzewem (1944)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
55x38 cm

Pejzaż zimowy z Murol 1912

olej na płycie
sygnowany
62 x 76 cm

Martwa natura z owocami, 1945

olej na płótnie
sygnowany
46 x 61 cm

Port en Provence

olej, płótno
54,5 x 65 cm
sygn. p.d. Terlikowski

Portrait de femme

akwarela, papier
19,5 x 15 cm
sygn. l.d. W. Terlikowski

liczba obiektów: 490