POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Autoportret oraz na odwrocie Szkice koni
akwarela, papier, wym.: 46 x 31 oraz 48 x 33 cm
sygn. p.d.: JP oraz na odwrocie napis kredką: Szkice i autoportret męża stwierdza Maria Potrzebowska
cena wywoławcza: Wykup abonament
KMICIC W OBRONIE JANA KAZIMIERZA
Olej na płótnie 95 x 120 cm
Sygnowany l.d. - "Jerzy Potrzebowski"
Wystawiany - TPSP w Krakowie, 1970 r.
Olej, tektura, 39,4 x 49 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: J. Potrzebowski
akwarela, papier, w.43,8 x 33 cm, w św. (p.p.), sygn. p. d. "Jerzy Potrzebowski/Kraków/nl 26.XI.1957"
olej, płótno, 64 x 83 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski / 1961
akwarela, papier, 29 x 41,5cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski.
akwarela, tusz, 29,8 x 27,8 cm
sygnowana p.d.: "Jerzy Potrzebowski 1949"
Akwarela, papier, 28,2 x 39,8 cm
Sygnowany czarną akwarelą p.d.: Jerzy Potrzebowski
Akwarela, papier, 29,2 x 42 cm
Sygnowany czerwoną i granatową akwarelą p.d.: Jerzy Potrzebowski
Akwarela, papier, 29,4 x 40,8 cm
Sygnowany granatową akwarelą p.d.: Jerzy Potrzebowski
Akwarela, papier, 28,3 x 40,5 cm (w świetle passe - partout)
Sygnowany p.d. Jerzy Potrzebowski
Akwarela, papier, 27,5 x 37,7 cm w świetle passe - partout
Sygnowane p.d. Jerzy Potrzebowski
Akwarela, papier, 27 x 41 cm w świetle passe - partout
Akwarela, papier, 26,5 x 40,3 cm w świetle passe - partout
Sygnowany szarą akwarelą p.d.: Jerzy Potrzebowski
Olej, płótno, 34 x 44 cm
Sygnowany czarną kredką(?) p.d.: Jerzy Potrzebowski
Akwarela, papier, 26,5 x 39,3 cm w świetle passe - partout