PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
Tempera olejna, tektura; 37,5 x 59,5cm
sygn. l. d.: PODSADECKI VIII·1958-;
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier; 28,5 x 20 cm
sygn. i dat. długopisem p. d.: 5.VI.969. Podsadecki
Olej, tektura; 17,5 x 25 cm
Sygn..l.d.: Podsadecki 36 (ołówkiem)
tusz/papier, 24 x 33,5 cm
sygnowany i datowany p.g.: `PODSADECKI 28.9.963 r.`
olej, tektura; 43 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI / 1969.
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, , papier; 34 x 46 cm;
Sygn.l.d.: PODSADECKI-1958
Gwasz lub farby do malowania na szkle, farba złota, szkło; 23 x 25cm;
U dołu napis autorski: BABA.JAGA.BABA.JAGA.BABA
węgiel, czarna kredka, papier;
21 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
napis l. d.: Kalwarja, p. g.: (kolor)
Praca ze szkicownika artysty, datowanego: "Wrzesień 1937 r."
Pejzaż z Witkowic pod Krakowem, 1953 r.
olej, sklejka, 50 × 63,5 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: K.PODSADECKI.1953
Estymacja: 10000 - 12000 zł
gwasz, tektura, 28 × 40 cm w świetle passe-partout
Estymacja: 4500 - 6000 zł
Pierwszy dzień świąt przy stole, 1960
tusz, papier;
17,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. ołówkiem: PODSADECKI, p. g.: 25 XII 960
Gwasz lub farby do malowania na szkle, farba złota, szkło;
wym.: 29,2 x 19,2 cm ( w świetle oprawy)
Martwa natura z owocami na okrągłej paterze z dzbanem, wrzesień 1937
Węgiel, papier żeberkowy; wym.: 11x 17 cm
Studium pejzażu z drzewami, wrzesień 1937
Węgiel, papier żeberkowy; wym.: 17x 11 cm
olej, tektura;
25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI/ IX 1958