POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PORTRET ZUZY, CÓRKI ARTYSTY, 1956
Olej, płótno;
70 x 52,5 cm
Sygnowany l.d.: 1956 | Kasper Pochwalski
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/sklejka,
38 x 29 cm
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 58,5 x 43,5 cm;
sygn. l.g.: Kasper Pochwalski / 1947
Na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z tytułem Bukiet
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, tektura, 44 x 53,5 cm;
sygn. p.d.: Kasper Pochwalski / 1950
Na odwrocie nalepka wystawowa z ZPAP w Krakowie
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno,
68,5 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski / 1935
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno,
61 x 52,5 cm;
sygn. l. g.: KasperPochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Dziewczyna w niebieskim szalu, 1929
olej, płótno;
91 x 60,5 cm
sygn. l.g.: Kasper Pochwalski/ 1929
Na odwrocie, na płótnie zawiniętym na krosno nalepka: AUTOR: Kasper Pochwalski/ TYTUŁ DZIEŁA: Dziewczyna w szalu niebieskim RODZAJ DZIEŁA: olejny/ CENA: 600/ Podpis: [-] Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PORTRET SIOSTRY KRYSTYNY, 1935
Olej, płótno;
83 x 72 cm
Sygnowany p.d.: Kasper Pochwalski | 935
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz, olej, tektura,
38 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: 935 b/ Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno; 95 x 72 cm
sygn. i dat. l.d.: 1930 K. Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Matka Boska patronka kominiarzy
gwasz, olej, papier, 31,8 x 23,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Kasper Pochwalski; oraz u dołu pośrodku: Kasper / Pochwalski / 1953 (?); napis l. d.: Kominiarze (? - słaboczytelny)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno, 62 x 52 cm
sygnowany i datowany p. g.: `KASPRA POCHWALSKIEGO 1967 | TEATR JEDNEGO WIDZA DO LUSTRA`
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Macierzy?stwo-?ona artysty z córk? (1958)
sygn. dat.l.d., olej, p?ótno, 79x57
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz, olej, tektura, 38 x 28 cm (w świetle oprawy);
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 36,5 x 47 cm;
sygn. p. d.: Kasper Pochwalski (zatarte)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz, olej, karton, 28 x 41 cm;
sygn. p.d.: ZA KULISAMI 1964 / Kasper Pochwalski