1 zł
2 600 000 zł

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Wieża w Rothenburgu, 1913

gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier; 31 x 22 cm;
napis p. d.: Rothenburg/ 11.8.13/ Fr. Mellin (ołówkiem)

cena wywoławcza: Wykup abonament

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Fajki

miedzioryt, papier; 22 x 24,5 cm;

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Plac Zamkowy w Warszawie

piórko, tusz, akwarela; 18 x 33,5 cm (w świetle oprawy)

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Kopciuszek, ok. 1910

litografia (?), papier;
owal 19,8 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: nieczytelnie

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Zestaw fotografii z albumu rodzinnego malarza Józefa Kidonia (1890-1968)

121 sztuk;
fotografie czarno-białe, format zróżnicowany;
od 5,2 x 2,1cm do 9 x 14 cm;
część fotografii z odręcznymi adnotacjami ołówkiem na odwrocie.

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Astry w wazonie

sygn. nieczytelnie l.d.
olej, płótno/tektura
35x49.8 cm

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Akt siedzący

niesygnowany
olej, tektura
44x54 cm

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Akt stojący

niesygnowany
olej, płótno
50x40 cm

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Spaniele króla Karola II

olej, deska; 16,5 x 24 cm;
sygn l. d.: J. v E.
Na odwrocie opis ołówkiem: King Charles / spanielo

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Praga-most Karola

litografia ?, papier; 24,5 x 29,8 cm (odcisk płyty), 30 x 40 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: MH/ 73 (monogramem na płycie); oraz poniżej odcisku ołówkiem M. Ha....; nr odbitki l. d.: 1/20 II.

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Portret mężczyzny

olej, płótno, 63 x 55 cm

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Przy fortepianie

sygn. nieczytelnie l.d.,
olej, płótno,
56x47 cm

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Mulatka

nsygn.,
olej, tektura,
50x38 cm

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Kwiaty

nsygn.,
olej, sklejka,
24x18 cm

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Tyrolczyk

sygn. nieczytelnie p.d.,
olej, płótno,
30x24 cm

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Pejzaż zimowy ze sztafażem

Olej, płótno dublowane, 36 x 45 cm, XXw.

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Ptaszyska

akwaforta, papier, 16,3 x 21,3 cm (odbicie), 18 x 22,5 cm (arkusz w świetle oprawy);
sygn. p. d.: (nieczytelnie), l. d.: eA

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Dom w górach

olej, płótno, 53,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: K. H. .../ 44? (nazwisko i pierwsza cyfra daty nieczytelne)

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Ptaszyska

ARTYSTA nieokreślony, XX w.

Spotkanie, 1957

drzeworyt, papier,
29,5 x 36 cm (odcisk płyty);
opisany p. d.: KADZAND / augustus 1957 / Jaroslav,
sygn. u dołu ołówkiem : nieczytelnie

liczba obiektów: 308