PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (e.a.)
49.8x64.7 cm
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (35/50)
49.8x64.5 cm
linoryt, monotypia, flamaster, papier;
46 x 33,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
poniżej kompozycji opis: "Erotango" 1/1 linoryt + monotypia 2008 (AP.) Henryk Płóciennik.
druk wypukły/papier, 39,5 x 32 cm (zadruk), 54 x 46 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `"Miesiąc miodowy IX" odbitka próbna druk wypukły 1968 r. A.P. Henryk Płóciennik`
monotypia/papier, 45 x 33,5 cm (zadruk), 60 x 46,5 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `"Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2012. Henryk Płóciennik`
tusz, papier, 29,5 x 20 cm
sygn. p. d.: H. Płóciennik, dat.: 87
technika mieszana/papier, 37,3 x 27,5 cm
sygnowany p.d.: `H.Płóciennik`
piórko, tusz. akwarela, papier;
47,5 x 33 cm (wymiar pracy);
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik 96 (dwukrotnie: piórkiem i ołówkiem) oraz powtórzony monogram czerwonym długopisem l. g.: H.P; na odwrocie szkic Akt
akwarela, gwasz, tusz/papier, 27,5 x 37,5 cm
sygnowany p.d.: `Henryk Płóciennik`
linoryt, monotypia, papier; 59 x 49 cm;
sygn. dat. i opisany u dołu:
"W galerii III " linoryt 2001. (A P)
Henryk Płóciennik
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
29.8x21 cm
sygn. p.d.
tusz,papier
29.8x21 cm
sygn. p.d.dat. śr.d.
linoryt
52.5x59.5 cm
Informacje-Koń Leonarda (1969)
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (e.a.)
64.5x49.8 cm
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (e.a.)
64.8x49.5 cm