1 zł
2 600 000 zł

TYCZ Viola (ur. 1973)

Elise Viggers, 2009

litografia,
20,5x17,5 cm,
opisane na licu

cena wywoławcza: Wykup abonament

TYCZ Viola (ur. 1973)

Wout&Miets Merfomene, 2009

litografia,
19x14 cm,
opisane na licu

TYCZ Viola (ur. 1973)

Flora 006, 2010

Tusz, akryl, offset, płótno;
47x114 cm
Sygn. Na odwrocie: FLORA 006/ TUSZ, AKRYL, OFFSET, PŁÓTNO/ 47x114/ 2010/ VIOLA TYCZ

TYCZ Viola (ur. 1973)

Śniadanie na trawie I, 2003 r.

akryl/płótno,
65 x 75 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `VIOLA | TYCZ | 2003`

TYCZ Viola (ur. 1973)

Śniadanie na trawie 3, 2003 r.

akryl/płótno,
66 x 82 cm
sygn. i dat. na autorskiej ramie wzdłuż krawędzi: `Viola Tycz / 2003`
oraz na odwrociu: `VIOLA TYCZ 2003`

TYCZ Viola (ur. 1973)

The Emptiness, 2003-2006

technika mieszana, papier;
50 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Viola Tycz

TYCZ Viola (ur. 1973)

Śniadanie na trawie, 2003 r.

akryl/płótno,
71 x 91 cm
sygn. na ramie obrazu po obu stronach, oraz na płótnie na odwrocie

TYCZ Viola (ur. 1973)

Dziadek, 2007 r.

technika własna, mieszana: solwent, akryl, highlighter/płótno,
107 x 169,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: ` DZIADEK / 107 x 169 2007 / tech. mix / V.TYCZ`

TYCZ Viola (ur. 1973)

OSTATNIA FRYTKA, 2003

akryl/płótno,
80 x 80 cm
opisany i datowany na ramie: `LAST CHIP/VIOLA TYCZ/2003` oraz `OSTATNIA FRYTKA/VIOLA TYCZ/`03`

TYCZ Viola (ur. 1973)

TV, 2007 r.

technika mieszana, wydruk solwentowy, akryl, highlighters/płótno, 122 x 169 cm
sygn. i opisany na odwrocie

TYCZ Viola (ur. 1973)

Human Lightning, 2007

2/25, technika mieszana, sygn., 15x15,5 cm w świetle passe-partout

TYCZ Viola (ur. 1973)

Pehenelope, 2007

2/25, technika mieszana, sygn., 16,5x14,5 cm w świetle passe-partout

TYCZ Viola (ur. 1973)

Ned Kelly

film angielski; reż. T. Richardson; wyst. M. Jagger, G. Gilmour;
plakat barwny;
wymiary: 825 x 580 mm;
sygn.: Mucha Ihnatowicz; wyd. CWF Warszawa 1973, nakład 11 500 egz.

TYCZ Viola (ur. 1973)

300 DPI

akryl, płótno;
112 x 155 cm

liczba obiektów: 254