PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia , wydruk archiwalny / papier, 38 x 50 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia , wydruk archiwalny / papier,
51 x 50 cm,
sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Z cyklu Blok Żydowski, lata 70. XX w.
brom, papier, 23,5 x 17,4 cm,
nakład: nieokreślony
vintage print
Fotografia pochodzi z cyklu poświęconego zagładzie narodu żydowskiego zrealizowanego przez artystę w latach 70. w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
z cyklu "Tempo d Italia 1957r."
36 x 55 cm,
sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
15,8 x 12 cm;
Na odwrocie stempel autorski Wojciecha Plewińskiego oraz odręczna adnotacja: "POKOJÓWKI" 1960 / CENTRALNIE / IRENA WOLLEN; (Teatr 38)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
17,3 x 23,3 cm;
na odwrocie stempel autorski Wojciecha Plewińskiego
oraz odręczna adnotacja: "PŁASZCZYZNY SZTUKI" (ołówkiem)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
z cyklu "Przenikania", 1967/2010 r.
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 40 x 40 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier Hanhnemuhle,
28 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na passe-partout (ołówkiem): W Plewiński; sygn., dat. i opisana na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: 1/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
wydruk autorski, nakład: 1/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier Hahnemuhle Photo Rag 308 g,
39 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie;
wydruk autorski (Epson, tusze ultra chrome K3),
nakład: 3/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
58 x 45.5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie;
nakład: 2/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier, 52 x 61 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie: Wojciech Plewiński / las-mgła 1999 / 1/20; wydruk autorski, nakład: 1/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier, 50 x 60 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie: Wojciech Plewiński / "Fiakier" / Zakopane-Bystre 1957 / 2/20; wydruk autorski, nakład: 2/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Portret Jerzego Nowosielskiego, 1986
fotografia czarno-biała, wydruk na papierze, 37 x 49,5 cm;
opisana ołówkiem na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: nieokreślony; negatyw: 1986
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Portret Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, 1958
fotografia czarno-biała, wydruk na papierze, 49 x 38 cm;
sygn. i opisana ołówkiem na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: otwarty; negatyw: 1958
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)