PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (e.a.)
65x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, akryl, piasek, akwarela, karton,
32 × 43 cm
sygn. l. d.: H. Płóciennik / 1998
technika mieszana, 53 × 38,5 cm
sygn. l. d.: H.Płóciennik oraz ś.d.:
H.Płóciennik 1997
akwarela, tusz/papier, 34,5 x 44 cm
sygnowany l.d.: `H. Płóciennik`
sygn. dat. l.d.
tusz, papier
29.7x21
sygn. dat. l.d.
tusz, papier
30x21.2
monotypia/papier, 60 x 46 cm
u dołu opisany ołówkiem: `"Monotypia +" 1/1. (AP). 2013 Henryk Płóciennik`
monotypia, papier; 49 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
64,5 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany ołówkiem u dołu: "Zielony las" Monotypia + 1/1. (AP.) 2014. Henryk Płóciennik.
akwarela, tusz, flamaster/papier, 26,5 x 37,5 cm (arkusz)
sygnowany p. d.: `H. Płóciennik`
autocynkografia, papier; 45 x 32 cm (wymiar kompozycji),
61,5 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany u dołu poniżej kompozycji, ołówkiem: "Miodowy miesiąc IA" egz. d`art. autocynkografia 1980. (A.P.) Henryk Płóciennik.
monotypia, papier;
44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 60 x 46,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany u dołu poniżej kompozycji, ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (AP.) 2012. Henryk Płóciennik.
monotypia, papier;
44,5 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 61 x 46,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (AP.) 2014. Henryk Płóciennik.
monotypia, papier;
49 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
59,5 x 45,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 2009 (A.P.) 1/1. Henryk Płóciennik
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (e.a.)
64.5x49.8 cm
monotypia, papier;
49 x 32 cm (wymiar kompozycji),
64 x 45,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2013 Henryk Płóciennik
monotypia, papier;
64 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2010 Henryk Płóciennik
monotypia, linoryt, papier szary; 44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
60,5 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: "Akt w Galerii" 1/1. linoryt + 2010 (A.P.) Henryk Płóciennik
monotypia, linoryt, papier;
44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: "Piramida" 1/1. linoryt + 2007 (AP.) Henryk Płóciennik
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (42/99)
47.6x35 cm
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (52/99)
47.8x35 cm