1 zł
2 600 000 zł

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Tam, gdzie rosną poziomki (reż. Ingmar Bergman) ,

85 x 59 cm, sygnowany "Flisak". Wyd. Centrala Wynajmu Filmów.

cena wywoławcza: Wykup abonament

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Podwodna odyseja, kanadyjski film przygodowy z 1974 r.

84 x 57,5 cm, sygnowany "Flisak". Wydawca: Centrala Rozpowszechniania Filmów. Nakład 6 000 egz.

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Moderato Cantabile, (reż. Peter Brook) 1960;

85 x 58,5 cm; sygnowany "Flisak". Wyd. Centrala Wynajmu Filmów.

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Michał Strogow kurier carski

(reż. Eriprando Visconti); 84 x 58 cm, sygnowany "Flisak"; drobne reperacje.

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

POKŁON TRZECH KRÓLI

akwarela,
20,5 x 29 cm w świetle passe-partout,
sygnowana p.d "F"

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

FAETON

piórko, gwasz, akwarela na papierze,
20,2 x 14 cm,
na odwrocie ręką autora (ołówkiem) tytuł pracy

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Wilk, około 1948/50.

Technika mieszana, 28 x 38,5 cm. Wystawiany i reprodukowany: "Jerzy Flisak. 50-lecie twórczości". Warszawa 2000, s. 2.

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

WOJCIECH SIEMION (karykatura)

29,5 x 21 cm
sygnowany p. śr. inicjałem: 'F' i podpisany ołówkiem p. d.: 'Siemion'

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ

akwarela/papier,
31 x 30 cm
sygnowany inicjałem p. d.: `F`

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

ODPOCZYNEK

akwarela/papier,
23 x 29,5 cm

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Dante

drzeworyt, papier, 60 x 40 cm;
opisany u dołu: 3/3 Dante Terfel Panek 65/93 (ołówkiem)

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Brydż

akwarela, tusz, papier, 42 x 50 cm;
sygn. p. d.: F

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Ucieczka do Egiptu

tusz, akwarela, papier, 20,5 x 28,8 cm (w św. oprawy);
sygn. p. d.: F

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Nie podcinajmy gałęzi

tusz, akwarela, papier, 33 x 24 cm;
sygn. p. d.: F

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Letnie wspomnienia

tusz pióro, akwarela, karton krem.,
27.3 x 21 cm
sygn. p.d.: JF [monogram wiązany]

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Brydż

sygn. p. d.: F

FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Człowiek to brzmi dumnie

tusz, akwarela, papier, 25,5 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: F

liczba obiektów: 313