POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 66 x 48 cm;
na odwrocie nalepki z napisami autorskimi:
m.in. "Portret rodzinny / Kryśka i Baśka / (Klatka z kanarkami)"; nry: 156, 212.
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, sklejka, 37 x 27,5 cm;
sygn. na odwrocie: Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Zestaw pięciu prac rysunkowych
1. Szkic rzeźby ołtarzowej
ołówek, papier, 42 x 29,7 cm; sygn. p.d.: Kasper / Pochwalski / M. Sch... / 1965
2. Akty kobiece
ołówek, papier, 29,5 x 42 cm; sygn. pośrodku u dołu: Kasper / Poch / 1953
Na odwrocie pieczęć autorska z dopisaną datą: 1953 (ołówkiem)
3. Stojący akt kobiety
ołówek, papier, 34 x 21 cm; sygn. p.d.: Kasper / Pochwalski
Na odwrocie pieczęć autorska z dopisaną datą: 1941 (długopisem)
4. Akt kobiety z krzesłem
ołówek, papier, 41,7 x 29,5 cm; sygn. p.d.: Kasper / Poch
Na odwrocie szkice portretowe oraz pieczęć autorska z dopisaną datą: 1953
(długopisem)
5. Akt leżącej kobiety
ołówek, papier, 32 x 49 cm; sygn l.d.: Kasper / Pochwalski / 12.XII.1939
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 53,5 x 47 cm;
sygn. l.d.: 1946 / Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 75 x 67
sygn. p.d.: Kasper / Pochwalski / 932
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Dziewczynka w czaku niebieskim
olej/płótno, 90,5 x 60, 5 cm
na odwrocie papierowa naklejka: "Autor: Kasper Pochwalski | Tytuł dzieła: Dziewczynka w czaku niebieskim" | Rodzaj dzieła: Olejny | Cena: 600 | Podpis: Kasper Pochwalski"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno, 75 x 61 cm
sygnowany p. g.: "Kasper Pochwalski | 1934"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno,
59,5 x 42 cm;
sygn. p.d.: 1953 / Kasper Pochwalski na odwrocie napis: 3. MARCA 1953
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Martwa natura z figurką Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus, 1965
olej, płótno, 53,5 x 45
sygn. p. d.: Kasper Pochwalski / II. 1965; na odwrociu napis: Kasper Pochwalski / 1965.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno, 37,5 x 51,5 cm
sygnowany p. d.: "kasper Pochwalski1954"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
59,5 x 48,5 cm
Sygnowany l. d.: Kasper Pochwalski | 8. XII. 1935
Na odwrociu l. d. nalepka: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUKPIĘKNYCH | R. 1938 NR 1606 | 209 | AUTOR POCHWALSKI KASPER | ADRES KRAKÓW | DZIEŁO ZIMA | WYKONANIE... CENA...oraz p. d.: nalepka INSTYTUT PROPAGANDY SZTUKI |AUTOR Kasper Pochwalski | TYTUŁ DZIAŁA Zima |RODZAJ DZIEŁA olejny CENA 300 zł |PODPIS AUTORA Kasper Pochwalski | WYMIARY 49 X 60 cm
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno, 95 x 77 cm
sygnowany p. d.: `Kasper Pochwalski`
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, karton; 50 x 36,9 cm
Sygnowany p. śr.: Kasper Pochwalski 7. VIII. 912
Na odwrociu: C. K. WYŻSZA SZKOŁA REALNA W KRAKOWIE PÓŁROCZE I | RYSUNEK GEOMETRYCZNY L. 5 | ODDANA DNIA 19. stycznia 1911 | Kasper Pochwalski | UCZEŃ KLASY II ODDZIAŁU a.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
52,5 x 61,5 cm
Sygnowany śr. d.: Kasper Pochwalski | 1964
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
45 x 53,5 cm
Sygnowany l. d.: Kasper Pochwalski 920
Na odwrociu nalepka p. d.: TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | AUTOR Kasper Pochwalski | TYTUŁ DZIEŁA Stary park | RODZAJ DZIEŁA... CENA wł. pryw. | PODPIS AUTORA
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno
51,5 x 39 cm,
sygn.l.d.: Kasper Pochwalski 1964
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno;
68,8 X 55,8 cm
Sygnowany brązowym olejem l. d.: 1961 | Kasper Pochwalski, p. d.: Kasper Pochwalski.
Na odwrocie napis g. śr.: 27.VII.1961 | Kasper Pochwalski. Na ramie u góry nalepka:
Kasper Pochwalski | ZRZESZENIE ARTYSTÓW PLASTYKÓW | "ZWORNIK" | DZIEŁO Kasper Pochwalski | RODZAJ Portret p. A.W. | CENA własność prywatna.
U dołu na ramie dwie nalepki: I FESTIWAL POLSKIEGO MALARSTWA WSPÓŁCZESNEGO W SZCZECINIE | IMIE I NAZWISKO Kasper Pochwalski | OKRĘG Krakowski ADRES Kraków, Smoleńsk 26/10 a | TYTUŁ Kamieniczka wiejska | TECHNIKA olej | WYMIAR 69 x 56 ROK POWSTANIA 1961 WŁASNOŚĆ autora; druga: I FESTIWAL POLSKIEGO MALARSTWA WSPÓŁCZESNEGO W SZCZECINIE | AUTOR Kasper Pochwalski | TYTUŁ Kamieniczka wiejska | RODZAJ Olej | WYMIAR 69 x 56 DATA WYKONANIA 1961 r. | CENA 5 000 zł.