MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)
olej, tempera, płótno
155 x 155 cm
sygn. na odwr. l.g.: Jarosław Modzelewski | "Pilnowanie wystawy" 1986 (data w kółku) strzałka pionowa w dół 1997 (w kółku) | olej 155 x 155 | (tempera), obok dwie pieczątki wywozowe, poniżej nr: PSOZ III/222/97; p.d.: zamazane dane innego obrazu
cena wywoławcza: Wykup abonament
collage/papier, 21 x 30 cm
gwasz, papier, 35 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Jarosław Modzelewski / "Chłopak z discmanem" 2006 / gwasz / 35 x 50
olej/płótno, 91 x 137 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `Jarosław / Modzelewski 1981 / "czarne góry" / olej 137 x 91`
akwarela, papier, 39 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: JModzelewski 1996 (ołówkiem)
szkice do obrazu, Już nie mam siły chodzić, 2005
ołówek, papier, 42 x 59 cm
pastel, papier, 30 x 47,5 cm;
sygn. i dat.: Jarosław Modzelewski/1997
akwarela, ołówek, papier,
20 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski
Kobieta i mężczyzna, l. 80. XX w.
pastel, tempera/papier, 100,5 x 176,5 cm w św. p. p.
gwasz, akwarela, papier,
24 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. pod oprawą: Jarosław Modzelewski 1983
(na odwrocie zdjęcie całości)
akwarela, 59x42 cm
tempera/papier, 42 x 59 cm, sygn.
Martwa natura z lampką, 2002 r.
tempera/płótno, 92 x 65 cm
sygn. Na odwrocie: Jarosław Modzelewski
na odwrocie opis autorski
akwarela, papier,
39 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
rysunek, ołówek, papier,
19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski
Szkic do obrazu - przy ogrodzeniu
rysunek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski
rysunek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski
rysunek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski
rysunek, ołówek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski