1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Himalaje LVII (2004)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
33x33 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zbliżenie (1970)

sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
78x72 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel,
50 x 70 cm,
sygn.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

BEZ TYTUŁU - TRZY PRACE, 1984

Serigrafia barwna, papier, 10 x 10 cm każda
Sygnowane ołówkiem pod ryc.: l.: H. C. 44/150, p.: Jan Dobkowski`84

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kurtyna, 1981 r.

olej/płótno, 38 x 57 cm
sygnowany opisany na odwrociu: `JAN DOBKOWSKI | "KURTYNA" 1981 | olej | 38 x 55 cm`

Estymacja: 6 000 - 10 00

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Niepotrzebny ukłon, 1972 r.

akryl/płótno, 196,5 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `JAN DOBKOWSKI NIEPOTRZEBNY UKŁON 1972`

Estymacja: 35 000 - 38 000

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tryptyk - Kompozycje

serigrafia barwna, papier;
15 x 14 cm (wymiary arkuszy);
sygn. na każdej z prac p. d.: Jan Dobkowski `84, oraz napis p. d.: H.C. 38/150

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Energia, 1970 r.

olej/płótno, 118 x 109 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jan Dobkowski "ENERGIA" 1970 ROK`

Estymacja: 18 000 - 23 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XVII, 2000

olej, płótno,
81 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski/ KARNAWAŁ W RIO XVII 2000 ROK/ ACRYL/ 81 x 60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja, 1993

pastel, papier,
49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.; Jan Dobkowski 1993

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu

pastel
50 x 70 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Waga, 1962

Olej, płótno; 41 x 33 cm
Sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski/ "Waga" 1972

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cykluOcean,1988 r.

akwarela/papier, 48 x 32 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "OCEAN" 1988 r. | 48 x 32 cm`

Estymacja: 4 400 - 6 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Natchnione, 1988 r.

akwarela/papier, 48 x 32,5 cm
sygnowany p. d.: `Jan Dobkowski 88`, l. d. `Natchnione`

Estymacja: 2 200 - 2 800 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kurtyna, 1981 r.

olej/płótno,
38 x 57 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: `JAN DOBKOWSKI | "KURTYNA" 1981 | olej | 38 x 55 cm`

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Emocje dotyku, 1972 r.

olej/płótno,
41 x 33 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "EMOCJE DOTYKU" 1972 | olej 41 cm x 33 cm`

Estymacja: 9 000 - 12 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Gruba ryba, 1972

olej/płótno,
41 x 33 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski "GRUBA RYBA" 1972 olej 41cm x 33 cm,
z prywatnej kolekcji, Kraków

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Wspaniały bieg , 1988 r.

akwarela/papier,
48 x 32,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jan Dobkowski 88`, l. d.: `Wspaniały bieg`

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tchnienie , 1976 r.

tusz/papier,
43 x 61 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "TCHNIENIE" 1976 r., rysunek tuszem | 43,5 x 60,5 cm` oraz pieczątka z zakazem wywozu zagranicę

Estymacja: 3 500 - 4 500 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Moja droga mleczna, 2008

akryl, płótno,
120 x 110 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski/ "MOJA DROGA MLECZNA" 2008 ROK/ ACRYL/ 110 CM x 120 CM

liczba obiektów: 502