1 zł
2 600 000 zł

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Ofelia

litografia barwna, papier
59 × 45 cm (wymiar płyty), 69 × 49 cm w świetle oprawy
sygn. p. g.: Kisling(na płycie)
na płycie w prawym dolnym rogu sucha pieczęć ATELIER KISLING oraz podpis syna: Jean Kisling
odbitka numerowana: 27/150

Estymacja:2 500 - 3 500 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt w turbanie [Nu au turban], 1952 (il. s. 44)

Akwatinta;
wym. komp.: 570 x 417 mm (plansza: 700 x 530 mm);
sygn. oł. p.d.: Kisling, l.d.: 55/100. Edycja Guillarda, Paryż 1952. Stan zachowania: bardzo dobry. Rzadka i dekoracyjna praca.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt kobiecy w popiersiu,1951

olej, płótno; 24 x 16,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kisling / 1951
Na odwrocie nalepka Z GALERII Cadres E. Bouche z Chabreloche z odręcznym napisem: 5F 35X27/Ref?beige

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Motyw z Montparnasse

akwaforta, papier; 33,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d: Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt kobiety

litografia barwna, papier ; 64 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kisling (na płycie)
poniżej obrazu sucha pieczęć w owalu ATELIER KISLING
oraz napis ołówkiem: Jean Kisling oraz l. d.: 43/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty w wazonie

litografia barwna, papier; 60 x 44 cm ( w świetle oprawy);
oraz podpis ołówkiem Jean Kisling oraz l. d.19/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Nature morte aux sardines, 1943

olej, płótno
38,5 x 55,5 cm
sygn. i dat. p.g.: Kisling / Sanary /1943

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Ewa

litografia barwna, papier; 58 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d.: Kisling;
Napis ołówkiem l. d.: 19/150
oraz p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/ KISLING wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt kobiecy w popiersiu,1951

olej, płótno; 24 x 16,5 cm;

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Ryby w koszu

serigrafia/papier, 55 x 75,5 cm (arkusz)
sygnowany na płycie l. d.: `Kisling`, opisany ołówkiem l. d. `H. C. "T" | 25 oraz p. d.: owalny wycisk `ATELIER KISLING` i podpis "Jean Kisling`

na odwrociu ołówkiem `collection Michel KISLING | SANARY`

Estymacja: 2 000 - 3 000

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Półakt

serigrafia/papier, 71 x 54,5 cm (arkusz)
sygnowany na płycie l. d.: `Kisling`, opisany ołówkiem l. d. nr ed.: `60/150` oraz p. d.: owalny wycisk `ATELIER KISLING` i podpis "Jean Kisling`

Estymacja: 3 000 - 4 000

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Arbres en fleurs, 1952

olej na płótnie
16 x 24 cm
sygn. p. d.: Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Fleurs dans un vase bleu

Olej na płótnie
41 x 33 cm
sygn. i opis. l.d.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Fleurs, 1916

olej na płótnie
51 x 41 cm
sygn. p.d.: Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

HOLLANDAISE, 1928

olej, płótno
sygn. p.d.: "Kisling"
55 x 38,50 cm
pochodzenie: Hilde Gerst Gallery, New York
Jacqueline D. Hodgson, Greenwich, Connecticut
Vente, New York Parke-Bernet, 11 février 1965, lot 158
Acquis au cours de celle-ci par le pere de l`actuel propriétaire

obiekt importowany do UE (+ 7%)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

LE CANAL A AMSTERDAM, 1934

olej, płótno
sygn. i dat. l.d."Kisling amsterdam septembre 1934"
61 x 81 cm
pochodzenie: Versailles, Vente Me Blache, 24 octobre 1976

KISLING Mojżesz (1891-1953)

JEUNE SUEDOISE, INGRID, 1932

olej, płótno
sygn. i dat. p.d.: "Kisling 1932 Paris"
111 x 83,50 cm
pochodzenie: Collection J. Tas, Asterdam

KISLING Mojżesz (1891-1953)

NATURE MORTE AUX FRUITS , 1912

olej, płótno
sygn. p.d.: "Kisling"
"NATURE MORTE AUX FRUITS"; OIL ON CANVAS; SIGNED LOWER RIGHT
65 x 81 cm
pochodzenie: Galerie Manteau, Paris
Collection Claude Anet, Paris

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret kobiety, 1925

litografia barwna, papier;
55,5 x 40,5 cm (wymiar kompozycji)
sygn. pod kompozycją ołówkiem p. d.: Kisling
oraz numer odbitki l. d.: 41/100

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Ewa

Napis ołówkiem l. d.: 19/150
oraz p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/ KISLING
wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling

liczba obiektów: 475