1 zł
2 600 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

PORTRET TRUMIENNY (Rysunek nr 641 z cyklu Kalendarz Polski), 1997

pióro, tusz, 10,3 x 8,2 cm,
na odwrocie nalepka autorska z danymi

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

PAMIĘĆ WIECZNIE ŻYWA +1953 *1997 (Rysunek nr 636 z cyklu Kalendarz Polski), 1997

tusz, gwasz, akwarela, 15,8 x 13,5 cm,

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

PRIMAVERA (Rysunek nr 643 z cyklu Kalendarz Polski), 1997

pióro, tusz, 10,2 x 8,1 cm,

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

HANRAHAN RUDY (projekt okładki), 1974

tusz, gwasz, 19,4 x 12 cm w świetle passe-partout,
sygnowany l.g. "Duda Gracz 1974"

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 2196 (ZAMOJSZCZYZNA), 1998

olej, płyta pilśniowa,
60.5 x 79 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ Ą 2196 / 98 Ą
na odwrocie nalepka autorska oraz napis: PS02 - 5333 / | 194 / 98

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Portret aktora Adama Kwiatkowskiego, 1981 r.

olej/płyta, 75 x 57 cm
sygnowany i datowany l. g.: `Duda - Gracz 1981`

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 2600 (Szczyrk - Pożegnanie), 2001

olej, tektura,
70 x 80 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ - Ą2600 / 2001Ą
na odwr. nalepka autorska : DUDA GRACZ | TYTUŁ OBRAZ 2600 (SZCZYRK | - POŻEGNANIE) | TECHNIKA olej | WYMIARY 70 x 80 ROK 2001. | UWAGI

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Mostek jaśnie panienki, 1994 r.

olej/płyta, 30 x 30 cm,
sygnowany l. d.: `DG 1678/94`;
na odwrocie papierowa naklejka: `DUDA GRACZ | Paderewskiego 42B/31 Katowice |
Obraz 1678 /wieś Jaworki | - Mostek jaśnie panienki | technika olej |
wymiary 30 x 30 cm | sygn. Duda Gracz /DG/ | rok 1994 /nr katal.
Autor. 1678 | uwagi 1 werniks`

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Śniadanie na trawie, 1972 r.

tusz/papier, 18 x 27 cm, napis na passe - partout u dołu: "Śniadanie na
trawie /tusz/ "Srebrna szpilka - 72"

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

SPACER JESIENNY, 1996

olej, płyta pilśniowa,
70 x 50 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ. 1987/96.
na odwr. nalepka autorska z danymi obrazu; podłużna pieczątka [nieczytelna]; napis: nr P 508 | 1333/258/96

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

WIEŚ KAMION - OSTATNIE PRZEDŚLUBNE SPOTKANIE W GROCHOWINIE, 1991

Olej, płyta; 70 x 81 cm
Sygnowany p. d.: DUDA GRACZ 1467|91
Na odwrocie dwukrotnie K - 14 | oznaczenie 1467|91 | 70 x 81 cm |
nalepka DUDA GRACZ | PADEREWSKIEGO 42 B|31 KATOWICE |
TYTUŁ obraz 1467 | Wieś Kamion - ostatnie przedślubne spotkanie | w Grochowinie | TECHNIKA olej, płyta | WYMIARY 70 X 81 cm |
CENA... | SYGN. DUDA GRACZ | ROK 1991 |
NR KAT. AUTOR. 1467 | UWAGI

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1215 / Tatry - 2, 1988

olej, płyta pilśniowa, 41 x 33 cm;
sygn., dat. i nr kat. autorskiego
l.d.: DUDA GRACZ 1215 / 88

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Po prostu wyjedź w Bieszczady, 1969

tusz/gwasz/akwarela,
38 x 24 cm
opisany i sygnowany p. d. `Jerzy Duda - Gracz 69`

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

LA BOHEME, 1998

olej, dykta,
122 x 92 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ 2281/98
Na odwrocie nalepka autorska z informacjami o obrazie.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

CZŁOWIEK W BERECIE, 1974

tusz pióro, pędzel, papier kremowy,
96 x 66 cm
sygnowany p.d.: Jerzy Duda.Gracz 74

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Fantazja tatrzańska, 1995

olej, płyta pilśniowa, 99 x 148,5
sygn. l.d.: DUDA GRACZ 1777/ 95.
na odwrociu napis: OBRAZ 1777 / FANTAZJA / TATRZAŃSKA / OLEJ / PŁYTA/ DUDA GRACZ / KAT. AUTOR. 1777

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Brzegi - Czerwiec 4, 1982

olej, płyta pilniowa, wym.: 22,2 x 17,3 cm
sygn. l.d.: DG 635 / 82

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Para, 1987

olej, płyta pilśniowa, 61,5 x 50,5 cm;
sygn., dat. i nr katalogu autorskiego, l.d.:
DUDA GRACZ 1125 / 87

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

CHORY FACHOWIEC, 1974

Olej, papier;
97,7 x 67,2 cm
Sygnowany p. d.: Jerzy Duda Gracz 74
Na odwrociu pieczątka: [... ] | PRASY, PUBLIKACJI I WIDOWISK |W OLSZTYNIE | WYRAŻA ZGODĘ NA druki | rozpowszechnianie |NAKLAD 1000 | TEMAT B-1 | 12.08.1974 g-1 | 868 | podpis artysty

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Wieś Berest. Wiosenka, 1994

olej, płyta pilśniowa, 30 x 30
sygn. p. d.: . DG .1676.

liczba obiektów: 379