1 zł
2 600 000 zł

MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Szkic do obrazu - koty

rysunek, ołówek, papier,
19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski

cena wywoławcza: Wykup abonament

Szkic do obrazu - koty

rysunek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski

Szkic do obrazu - Przekrój

rysunek, ołówek, papier,
sygn. p.d.: JModzelewski

Psy - szkic do obrazu

rysunek, ołówek, papier,
20 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski

Trampolina - szkic do obrazu

rysunek, ołówek, papier,
13,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski

Psy z Moskwy, 2002 r.

tempera żółtkowa, płótno
150 x 250 cm
sygn. na odwrociu: JAROSŁAW MODZELEWSKI 2002

Psy 4, 1996

akwarela, papier,
39 x 49,5 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. p.d.: JModzelewski 1996 (ołówkiem)

Ryba

tempera, papier,
47 x 61,5 cm; cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: J. Modzelewski (ołówkiem)

Szkicownik artysty

20 oprawionych rysunków ze szkicownika artysty (m.in. projekty obrazów),
ołówek, węgiel, akwarela, papier,
20 x 27 cm (w świetle passe-partout);
prace sygn. p.d.: J. Modzelewski; w załączeniu kserokopia całego notatnika

BRONIEWSKI, szkic 2, 2002

tempera żółtkowa, 50 x 70 cm.
Na odwrocie ręką artysty:"Jarosław Modzelewski 2002 / Broniewski szkic 2 / 50x70 temp. ż.".

Chłopiec i dom

sitodruk 75 cm x 68 cm
wg. Obrazu z 2000 r. egzemplarz autorski sygn.Ołówkiem J. Modzelewski 2005

Martwa natura z palemką, 2003

tempera żółtkowa, płótno, 97 x 102 cm; sygn., dat i
opisany na odwrocie: Jarosław / Modzelewski 2003 /
"Martwa natura z palemką" / temp. ż. 97 x 102 cm

Spotkanie na drodze, 1991 r.

kredka/papier, 30,5 x 40,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jarosław |
Modzelewski | 1991` oraz napis p. g.

Clown w nieskończoności

akwarela, ołówek, papier,
21 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski (ołówkiem)

Pejzaż z szuwarami, 1983

tempera, papier,
24 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Jarosław Modzelewski / 1983 (ołówkiem, pod oprawą);

Wędzarnia ryb

akwarela, ołówek, papier,
20 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: JModzelewski

Pilnowanie wystawy, 1986

akwarela, 74,5x55,5 cm

Szkice do wysokich obcasów

technika własna, 41,5 x 58 cm, 2000r.

Szkice do Wysokich Obcasów`, 1991 r.

tempera/papier, 63,5 x 49 cm, sygn.

Szkice do Wysokich Obcasów`, 1999 r.

tempera/papier, 49 x 63,5 cm, sygn.

liczba obiektów: 369