PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
monotypia, papier; 44,5 x 32 cm (wymiar kompozycji), 61,5 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołwkiem: "Monotypia+" 1/1. (AP.) 2009 Henryk Płciennik
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, tusz, flamaster, papier;
37,5 × 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik / 1996
akryl, flamaster, akwarela/papier, 36,5 x 33,5 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: `H. Płóciennik`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Kobieta z naszyjnikiem, 1997 r.
technika mieszana, papier, 50,5 × 36 cm
sygn. i dat. l. d.: H.Płóciennik 97
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
technika mieszana, papier, 37,5 × 52,5 cm
sygn. i dat. p. d.: H.Płóciennik 98 (dwukrotnie) oraz l. d.: H.Płóciennik
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
akwarela, tusz, flamaster, papier; 37 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: H. Płociennik 19.89.
linoryt, monotypia, flamaster, papier; 43 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Henryk Płóciennik
napis u dołu (ołówkiem).:"Akt i obraz" linoryt + 1/1. śr.d.: (A.P.2011);
monotypia, papier; 44,5 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),60,7 x 46,3 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1. (AP.) 2012 r. Henryk Płóciennik
monotypia, papier;
44 x 32 cm (wymiar kompozycji),
60 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1.2009/13 (A.P.) Henryk Płóciennik
monotypia, papier;
60 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1. (AP.) 2009/13 Henryk Płóciennik
akryl, flamaster, akwarela/papier, 27 x 38 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000
monotypia, papier, 45 x 33,5 cm (wymiar kompozycji), 61 x 47 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1. (AP.) 2012 r. Henryk Płóciennik
autocynkografia, papier; 65,5 x 49,5 cm;
napis u dołu: "Dla Johna Coltrane`a" 1/1. autocynkografia 1999.
(A.P.) Henryk Płóciennik (ołówkiem)
linoryt, monotypia, papier;
40,5 x 32 cm (wymiar kompozycji),
57 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "W Galerii" 1/1 mon.linory 2005. (AP.) Henryk Płociennik
linoryt, monotypia, papier;
57 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "W Galerii" linoryt-monotypia + 1/1 (AP.) 2012. Henryk Płociennik
monotypia, papier;
60,2 x 46,1 cm (wymiar arkusza);
monotypia, papier;
44,5 x 33,5 cm (wymiar kompozycji),
61 x 47 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1. (AP.) 2013 Henryk Płóciennik
sygn. dat. p.d.
autocynkografia (e.a.), 43x35 cm
monotypia, papier, 45 x 33,5 cm (wymiar kompozycji),
61 x 47 cm (wymiar arkusza);
olej, płótno;
46,5 x 38 cm;
sygn. na odwrocie u dołu: HENRYK PŁÓCIENNIK OLEJ `89