PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
piórko, tusz, papier
21,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Podsadecki 938
cena wywoławcza: Wykup abonament
gipsoryt, polichromia, 31,5 x 22 x 2 cm;
sygn., dat. i opisany d.: 8. 1959 K. PODSADECKI GŁOWA GRECKA
akwarela, papier, 24 x 34,5 cm
sygn. l.d. : K. Podsadecki 42; p.d. dedykacja: P. inż. Zarembie z uściskiem / serdecznym - KP. 54.
olej, tektura, 16 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: PODSADECKI; data p.d.: 6.11.963
olej, tektura
29,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: 1968 PODSADECKI (wydrapane w malaturze) na odwrocie: autorska dedykacja z 24 VII 1969 r. oraz data: luty 1968
Tempera, olejna, sklejka
wym.: 37,5 x 46 cm
sygn. i datowany l.d.: 1953 Podsadecki; na odwrocie opis: 1953 Kazimierz Podsadecki "Czerwone dachy".
Gwasz, kredka, papier
42,5 x 59 cm
Sygnowane p.d.: K.P.
Na odwrocie poświadczenie autentyczności napisane przez żonę artysty: Projektował Kazimierz Podsadecki | w Szczecinie | potwierdza to | M. Podsadecka 18. VI. 1988
węgiel, papier, 20,3 x 9,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI; dat. l. d.: 3. 964
Tusz, papier;
22 x 27,8 cm
Sygnowany p.g.: K. Podsadecki | 1939
Stan zachowania: niewielka dziurka.
Kredka, papier;
24 x 32 cm
Sygnowany l.d.: PODSADECKI | 26.4.1960
Tusz, papier;
18 x 38,5 cm
Sygnowany l.d.: Podsadecki | 31.5.1956., l.g.: Mydlniki
Na odwrocie napis: Mydlniki
gwasz na tekturze,
17,3 x 27,2 cm,
sygnowany l.d. "PODSADECKI 961"
Olej, płótno, płyta wiórowa;
wym.: 35 x 25 cm;
sygn. p.d.: Podsadecki, l.d.: 7.7.966.
Olej, płótno naklejone na tekturę;
wym.: 33 x 26 cm;
sygn. l.d.: 1966, Podsadecki.
akwarela, papier, 31,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI; dat. l. d.: 18. III. 1968