1 zł
2 600 000 zł

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Akt siedzącej kobiety

olej, płótno, 66 x 51 cm; sygn. l.g.: Kasper Pochwalski / Paris / 923

cena wywoławcza: Wykup abonament

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Kompozycja fantastyczna, 1969 rok

olej/płótno, wymiary: 65 x 39 cm;
sygnowany prawy dół: "Kasper 1 X 1969/ Pochwalski"

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

MODELKA PRZY SZTALUGACH, 1939 r.

Olej, karton; 48,7 x 31,9 cm
Sygnowany niebieskim olejem l.d.: Kasper | Pochwalski | 1939

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

HERKULES I DEJANIRA, 1939 r.

Olej, karton; 44 x 31,9 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: X 1939 | Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PEJZAŻ Z ARCHITEKTURĄ, 1947 r.

Olej, płótno; 47,4 x 59,6 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: 1947 | Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET DZIEWCZYNY, 1969 r.

Olej, płótno; 69 x 52 cm w świetle ram
Sygnowany czarnym olejem l.g.: Kasper 1969 | Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

GŁOGOCZÓW, 1957 r.

Olej, płótno; 44 x 38,8 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Kasper Pochwalski. Głogoczów 1957

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Na plebanii

olej, płótno, 64 x 48,5 cm; sygn. l.d.: Kasper Pochwalski /
Gródek k. Czarnolasu / 1957; napis autorski u dołu: "Na plebanii".

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Wrześniowe słońce

olej, płótno, 60 x 42 cm; sygn. p.d.: 25.9.1952 / Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PEGAZ (ALEGORIA NATCHNIENIA), 1959 r.

Olej, gwasz, papier, 22,8 x 32,1 cm
Sygnowany ołówkiem śr.d: Kasper Pochwalski 1959 XII

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

OGRÓDEK, 1958 r.

Olej, płótno, 60 x 50,3 cm
Sygnowany brązowym, czerwonym i zielonym olejem p.d.: Kasper Pochwalski | 5. VI. 1958

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

WIDOK OD PODWÓRKA

Olej, płótno, 51 x 39,7cm

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET KOLEGI J.S., 1934 r.

Olej, płótno, 82,2 x 57,3 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Kasper Pochwalski | 1934
Na odwrocie nalepka: "TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | Autor Kasper Pochwalski | Tytuł dzieła "Portret Kolegi J. S. | Rodzaj dzieła ol. Cena 80.000 zł | Podpis autora Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AUTOPORTRET, 1934 r.

Olej, płótno, 64,2 x 52,7 cm
Sygnowany granatowo - brunatnym olejem l.d.: Kasper | Pochwalski | 1934
Na odwrocie nalepka: "INSTYTUT PROPAGANDY SZTUKI | Autor Kasper Pochwalski | Tytuł dzieła Autoportret | Rodzaj dzieła olejny Cena wł. pryw.| Podpis autora Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET ŻONY, 1968 r.

Olej, płótno, 81,5 x 64,5 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: Kasper Pochwalski | 1968

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Leniwe kobiety

olej, płótno, 44 x 37,5 cm;
sygn. l.d.: Kasper Pochwalski 929

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Teatr

olej, płótno, 57,5 x 49,5 cm; sygn. l. d.: Kasper Pochwalski.

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Idzie wiosna

Na odwrocie kompozycja nieskończona W pracowni rzeźbiarza
olej, płótno, 110 x 150 cm; sygn. u dołu: 1932 / Kasper Pochwalski
(na odwrocie)

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Grzegorz Konfiteor

olej, płótno, 127 x 151 cm
sygn.u dołu: Kasper Pochwalski/X.1957
Na odwrocie tytuł (autorski ?)

liczba obiektów: 363