POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 66 x 51 cm; sygn. l.g.: Kasper Pochwalski / Paris / 923
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Kompozycja fantastyczna, 1969 rok
olej/płótno, wymiary: 65 x 39 cm;
sygnowany prawy dół: "Kasper 1 X 1969/ Pochwalski"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
MODELKA PRZY SZTALUGACH, 1939 r.
Olej, karton; 48,7 x 31,9 cm
Sygnowany niebieskim olejem l.d.: Kasper | Pochwalski | 1939
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, karton; 44 x 31,9 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: X 1939 | Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PEJZAŻ Z ARCHITEKTURĄ, 1947 r.
Olej, płótno; 47,4 x 59,6 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: 1947 | Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno; 69 x 52 cm w świetle ram
Sygnowany czarnym olejem l.g.: Kasper 1969 | Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno; 44 x 38,8 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Kasper Pochwalski. Głogoczów 1957
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 64 x 48,5 cm; sygn. l.d.: Kasper Pochwalski /
Gródek k. Czarnolasu / 1957; napis autorski u dołu: "Na plebanii".
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 60 x 42 cm; sygn. p.d.: 25.9.1952 / Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
PEGAZ (ALEGORIA NATCHNIENIA), 1959 r.
Olej, gwasz, papier, 22,8 x 32,1 cm
Sygnowany ołówkiem śr.d: Kasper Pochwalski 1959 XII
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno, 60 x 50,3 cm
Sygnowany brązowym, czerwonym i zielonym olejem p.d.: Kasper Pochwalski | 5. VI. 1958
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno, 51 x 39,7cm
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno, 82,2 x 57,3 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Kasper Pochwalski | 1934
Na odwrocie nalepka: "TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | Autor Kasper Pochwalski | Tytuł dzieła "Portret Kolegi J. S. | Rodzaj dzieła ol. Cena 80.000 zł | Podpis autora Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno, 64,2 x 52,7 cm
Sygnowany granatowo - brunatnym olejem l.d.: Kasper | Pochwalski | 1934
Na odwrocie nalepka: "INSTYTUT PROPAGANDY SZTUKI | Autor Kasper Pochwalski | Tytuł dzieła Autoportret | Rodzaj dzieła olejny Cena wł. pryw.| Podpis autora Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Olej, płótno, 81,5 x 64,5 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: Kasper Pochwalski | 1968
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 44 x 37,5 cm;
sygn. l.d.: Kasper Pochwalski 929
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 57,5 x 49,5 cm; sygn. l. d.: Kasper Pochwalski.
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Na odwrocie kompozycja nieskończona W pracowni rzeźbiarza
olej, płótno, 110 x 150 cm; sygn. u dołu: 1932 / Kasper Pochwalski
(na odwrocie)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 127 x 151 cm
sygn.u dołu: Kasper Pochwalski/X.1957
Na odwrocie tytuł (autorski ?)