1 zł
2 600 000 zł

BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)

Jednoczesne passe-par-tout III, 1995 r.

akryl/płótno naklejone na deskę, 60 x 159 cm
sygn. i opisany na odwrociu: `60 x 159 JEDNOCZESNE PASSE-PAR-TOUT III. / AKRYL / JAN / BER / DYSZ / AK / 1995`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Studium w duchu tantrycznym, 1970

pastel, papier, technika własna, 63 x 54,5 cm; sygn. i p.d.: JAN / BER / DYSZ / AK dat. l.d.: 19/70; opisany z tyłu ołówkiem: JAN / BER / DYSZ / AK / 1970 / studium w duchu tantrycznym / pastel japoński / Kochanemu Zbyszkowi...

Passe-par-tout ściany, 1993/1994 r.

akryl/drewno, 165 x 83 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `JAN BER / DYSZ / AK PASSE-PAR-TOUT ŚCIANY 1993 / 1994 / AKRYL`

Telewizor, 1969 r.

Tempera/tektura, szkło, 59 x 41,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `JAN BER / DYSZ / AK / 1969`

Koła podwójne, 1962

tusz, gwasz, papier, 38,5 x 28,5

Czarne formy, 1960

tech. własna/papier, 40x58

List

technika własna, papier,
32,5 x 29 cm

Passe-par-tout trójkątem, 1999 r.

akryl, płótno/deska, 40 x 90 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `JAN / BER / DYSZ / AK 1 / 9 / 9 / 9` oraz opis: `PASSE-PAR-TOUT TRÓJKĄTEM / akryl / pł. deska`

STUDIUM PO…XIV. / STUDY AFTER…XIV.

autooffset/papier 2/10, 54 x 54 cm
sygn. i dat. l. d.: `JAN / BER / DYSZ / AK / 1980 / 1983, Studium po…XIV., Study after…XIV.` oraz p. d.: `autooffset 9/11`

Apres passe-par-tout na bieli, 2003

akryl, papier, 65,8x52 cm
praca jest oprawiona

A pres passe-par-tout, 2003

akrylik, 57x78 cm

Telewizor, 1969 r.

tempera/tektura, szkło, 59 x 41,5 cm
sygn. p. d.: Jan Berdyszak 1969

Kompozycja, 1961

olej, tektura, 63,5 x 94 cm;
sygn. i dat. p.d.

Integracja V, 1971

pastel, tusz pióro, collage, otwór, papier żeberk,
64 x 33,5 cm (w świetle ramy)
sygnowany oł. l.g.: JAN | BER | DYSZ | AK | 1971 | RYSUNEK INTEGR. V. | pastel jap. i tusz

Bez tytułu, 1987

gwasz, akryl, collage, otwór, pap. na kartonie,
43.8 x 60 cm
sygnowany l.g.: 1987 | JAN | BER | DYSZ | AK

Obszar Koncentrujący XVIII, 1976-1977

akryl, płótno naklejone na deskę, drewno,
70 x 70 cm
na odwrocie napis: OBSZAR KONCENTRUJĄCY XVIII |(po lewej) JAN | BER | DYSZ | AK; (po prawej) AKRYLIC | 1976 | 1977

Martwa Natura, 1953

olej, płótno,
55 x 45 cm
na odwrocie napis: Berdysz...

List

technika własna, papier, 32,5 x 29 cm

Kompozycja, 1963

tusz lawowany, papier, 41,5 x 29 cm;
sygn. p.d.: JAN / BER / DYSZ / AK

KOMPOZYCJA KÓŁ, 1963

akwarela, tusz pędzel, papier,
40 x 26,8 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany oł. p.d.: JAN | BER | DYSZ | AK | 19 | 63

liczba obiektów: 417