1 zł
2 600 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

SKRADZIONY POCAŁUNEK z cyklu SAMOGÓRY, 1998

olej, płyta, 92 x 122 cm; sygnowany, datowany oraz nr katalogu autorskiego u dołu z lewej: DUDA GRACZ 2287/98

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Portret 1968

olej, dykta, 70 x 51 cm; sygn. i dat. p. d.: Jerzy Duda-Gracz

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

"Obraz dla Staszka" (Portret Stanisława Kuskowskiego), 1983

olej na płótnie, 50 x 31 cm sygnowany l.g. "Duda Gracz 760/1983", na odwrocie metryka obrazu sporządzona ręką artysty

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2651(Nadrzecze - Lato. Studium), 2001

olej, płótno,
100 x 70 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ • 2651/2001

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2699 (Lubrza-Jesień), 2001

olej, płyta pilśniowa,
60.5 x 80 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ • 2699/2001
Na odwrocie nalepka autorska z tytułem obrazu i określeniem techniki i wymiarów

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2414 (Rybokarty - Requiem dla PGR-u), 1999

olej, płyta pilśniowa,
69 x 100 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ ? 2414/99 ? na odwr. l.g: napis: 16; poniżej: 2414; obok nalepka autorska z danymi o obrazie

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2441 (Gościkowo - Dionizos polski), 1999

olej, płyta pilśniowa, 80 x 60 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ ? 2441/99 ? na odwr. g: 2441, poniżej nalepka autorska z danymi o obrazie; także na odwrociu i na ramie inne napisy (daty)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 2459 (NADRZECZE - DUMKA), 1999

olej, płyta pilśniowa,
122.3 x 92 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ. 2459/99.; na odwr. nalepka autorska (z autoportretem)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1845, 1995

olej, płyta pilśniowa,
50 x 69.5 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ. 1845/95. [w ramce:] 1977. na odwr. nalepka autorska (z adresem)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 2408 (W LEWO - WIZYTACJA), 1999

olej, płyta pilśniowa,
92 x 100.5 cm
sygnowany l.d.: DUDA GRACZ. 2408/99. na odwr. nalepka autorska (z autoportretem)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Portret zbiorowy aktorów Państwowego Teatru Żydowskiego, 1967

olej na płótnie, 69,5 x 50 cm
sygnowany p.d.: "Jerzy Duda Gracz/ 1967"
na odwrocie informacje o obrazie ręką autora

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Fantazja tatrzańska 4 - Obraz 1272 1988

olej, pilśnia,
50 x 50 cm,
nr katalogu autorskiego 1272; sygn. l. d. - D. G. 1272/88

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Wieś Łosie, Gmina Karbowa Autostop

olej, płyta pilśniowa,
70.5 x 90 cm
Sygnowany l.g.: DUDA GRACZ. 1600 / 93. na odwr. ręcznie pisany nr: 1600, poniżej nalepka: DUDA GRACZ | (adres) | TYTUŁ: OBRAZ 1600/WIEŚ ŁOSIE | - GMINA KABOWA; AUTOSTOP/ | TECHNIKA OLEJ, PŁYTA | WYMIARY 70,5 X 90 CM. | CENA | SYGN. DUDA GRACZ | ROK 1993/NR KATAL. AUTOR. 1600 | UWAGI: 1 WER-NIKS. STYCZEŃ 1994; po prawej odręcznie: B-15 | ZŁOTO

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Topólcza Zgorszenie

olej, płyta pilśniowa,
68.8 x 99.8 cm
Sygnowany l.d.: DUDA GRACZ. 2322/98., na odwr. l.g. napis: 2322 obok nalepka autorska druk. z danymi o obrazie pismem odręcznym

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pejzaż Prąbka 1 1987

akwarela, papier, 27 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.- Duda-Gr. 87, napis z lewej - Porąbka 1

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1397 Brzegi

olej, tektura,
35.5 x 48.5 cm
Sygnowany l.d.DUDA GRACZ. 1397/90
na odwrocie nalepka autorska.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2329 Turzyniec - gniazdo

olej, płyta pilśniowa,
59 x 79 cm
Sygnowany l.d.DUDA GRACZ. 2329/98
na odwrocie napis l g.2329, p.g. pionowo 42V97, pośr. nalepka autorska

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Rozpusta o zmierzchu

81 x 70 cm
olej, płótno

liczba obiektów: 379